ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
FC RFSDefans

H. Prenga

Forma numarası
23
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Virsliga

4Maç4 kez ilk 11
315Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.62
Gol + asist0
Maç başına dakika84
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 12 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0M24.10.24 · Eintracht Frankfurt 1 - 0 FC RFS · Puan 6.06.2B07.11.24 · FC RFS 1 - 1 RSC Anderlecht · Puan 6.25.8M28.11.24 · FC RFS 0 - 2 PAOK FC · Puan 5.86.6M12.12.24 · Maccabi Tel Aviv FC 2 - 1 FC RFS · Puan 6.66.4G23.01.25 · FC RFS 1 - 0 Ajax Amsterdam · Puan 6.46.1M30.01.25 · Dinamo Kiev 1 - 0 FC RFS · Puan 6.16.9G15.10.26 · FC RFS 4 - 0 SK Super Nova Salaspils · Puan 6.97.6G19.10.26 · FC RFS 2 - 0 FK Tukums 2000/Telms · Puan 7.67.0G25.10.26 · SK Super Nova Salaspils 0 - 3 FC RFS · Puan 7.07.6G01.11.26 · FC RFS 3 - 0 Grobinas SC · Puan 7.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FCSB 5.3, Galatasaray 6.3, Eintracht Frankfurt 6.0, RSC Anderlecht 6.2, PAOK FC 5.8, Maccabi Tel Aviv FC 6.6, Ajax Amsterdam 6.4, Dinamo Kiev 6.1, SK Super Nova Salaspils 6.9, FK Tukums 2000/Telms 7.6, SK Super Nova Salaspils 7.0, Grobinas SC 7.6ort. 6.4826.09.24 · FCSB 4 - 1 FC RFS · 5.303.10.24 · FC RFS 2 - 2 Galatasaray · 6.324.10.24 · Eintracht Frankfurt 1 - 0 FC RFS · 6.007.11.24 · FC RFS 1 - 1 RSC Anderlecht · 6.228.11.24 · FC RFS 0 - 2 PAOK FC · 5.812.12.24 · Maccabi Tel Aviv FC 2 - 1 FC RFS · 6.623.01.25 · FC RFS 1 - 0 Ajax Amsterdam · 6.430.01.25 · Dinamo Kiev 1 - 0 FC RFS · 6.115.10.26 · FC RFS 4 - 0 SK Super Nova Salaspils · 6.919.10.26 · FC RFS 2 - 0 FK Tukums 2000/Telms · 7.625.10.26 · SK Super Nova Salaspils 0 - 3 FC RFS · 7.001.11.26 · FC RFS 3 - 0 Grobinas SC · 7.67.67.6

90 dakika başına profil4 maç · 315 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.86, Kilit pas 0.29, Çalım 0.00, Pas isabeti 94%, Kazanılan ikili 58%, Top kazanma 1.71, Aldırdığı faul 0.86Şut: 0.86Kilit pas: 0.29Çalım: 0.00Pas isabeti: 94%Kazanılan ikili: 58%Top kazanma: 1.71Aldırdığı faul: 0.86Şut0.86Kilit pas0.29Çalım0.00Pas isabeti94%Kazanılan ikili58%Top kazanma1.71Aldırdığı faul0.86
90 dakika başına profil
Şut0.86
Kilit pas0.29
Çalım0.00
Pas isabeti94%
Kazanılan ikili58%
Top kazanma1.71
Aldırdığı faul0.86
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 12 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 12 maç, Maç başına dakika 8326.09.24 · İlk 11: 70'03.10.24 · İlk 11: 90'24.10.24 · İlk 11: 90'07.11.24 · İlk 11: 90'28.11.24 · İlk 11: 70'12.12.24 · İlk 11: 90'23.01.25 · İlk 11: 90'30.01.25 · İlk 11: 90'15.10.26 · İlk 11: 45'19.10.26 · İlk 11: 90'25.10.26 · İlk 11: 90'01.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler4 maç · 315 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (0)90 dk’da 0.86

Pas

  • Kilit pas190 dk’da 0.29
  • Pas isabeti94%276 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme3 · 3
  • Kazanılan ikili mücadele18 / 31
  • Aldırdığı faul390 dk’da 0.86

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026VirsligaFC RFS40031500
2024UEFA Avrupa LigiFC RFS80068010
Toplam120099510

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım