Plymouth ArgyleOrta saha
Harvey White
- Forma numarası
- 7
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026EFL Trophy · Lig 1
13Maç12 kez ilk 11
1.097Dakika
3Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.98
Gol + asist3
Maç başına dakika83
90 dakikada gol + asist0.33
Sayılar arşivimizdeki 111 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
8.0G19.09.26 · Blackpool 2 - 4 Plymouth Argyle · Puan 8.08.0G19.09.26 · Blackpool 2 - 4 Plymouth Argyle · Puan 8.07.3M26.09.26 · Plymouth Argyle 0 - 1 Burton Albion · Puan 7.37.7G03.10.26 · Leyton Orient 0 - 2 Plymouth Argyle · Puan 7.76.2B06.10.26 · Newport County 2 - 2 Plymouth Argyle · Puan 6.27.4G10.10.26 · Plymouth Argyle 2 - 1 AFC Wimbledon · Puan 7.46.0M17.10.26 · Plymouth Argyle 0 - 2 Huddersfield Town · Puan 6.0–M20.10.26 · Stevenage 3 - 0 Plymouth Argyle6.2G24.10.26 · Cambridge United 2 - 3 Plymouth Argyle · Puan 6.26.0B31.10.26 · Plymouth Argyle 0 - 0 Reading · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil37 maç · 3.072 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.65 |
| Kilit pas | 2.20 |
| Çalım | 1.09 |
| Pas isabeti | 74% |
| Kazanılan ikili | 59% |
| Top kazanma | 2.74 |
| Aldırdığı faul | 1.69 |
Son maçları
- Lig 1Plymouth Argyle0Reading090' İlk 116.0
- Lig 1Cambridge United2Plymouth Argyle3AAsist 190' İlk 116.2
- Lig 1Stevenage3Plymouth Argyle090' İlk 11
- League OnePlymouth Argyle0Huddersfield Town290' İlk 116.0
- League OnePlymouth Argyle2AFC Wimbledon190' İlk 117.4
- EFL TrophyNewport County2Plymouth Argyle218' Sonradan6.2
- League OneLeyton Orient0Plymouth Argyle290' İlk 117.7
- League OnePlymouth Argyle0Burton Albion190' İlk 117.3
- League OneBlackpool2Plymouth Argyle4Gol 190' İlk 118.0
- League OneBlackpool2Plymouth Argyle4Gol 190' İlk 118.0
- League OnePlymouth Argyle3Barnsley0AAsist 190' İlk 117.9
- League OneDoncaster Rovers2Plymouth Argyle390' İlk 117.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler37 maç · 3.072 dk
Hücum
- Şut (isabetli)39 (13)90 dk’da 1.65
- Başarılı çalım12 / 18
Pas
- Kilit pas5890 dk’da 2.20
- Pas isabeti74%1.448 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme47 · 20
- Kazanılan ikili mücadele143 / 242
- Aldırdığı faul3390 dk’da 1.69
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EFL TrophyPlymouth Argyle | 1 | 0 | 0 | 18 | 0 | 0 |
| Lig 1Plymouth Argyle | 12 | 3 | 1 | 1.079 | 0 | 0 | |
| 2025 | EFL TrophyStevenage | 2 | 2 | 0 | 169 | 1 | 0 |
| Lig 1Stevenage | 46 | 4 | 7 | 3.690 | 8 | 0 | |
| 2024 | EFL TrophyStevenage | 6 | 2 | 0 | 460 | 1 | 0 |
| Lig 1Stevenage | 41 | 2 | 3 | 2.287 | 5 | 0 | |
| Toplam | 108 | 13 | 11 | 7.703 | 15 | 0 | |
Kulüpler
- Plymouth ArgyleŞu an#7
- StevenageŞu an#18
