ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Santa FeForvet

Hugo Rodallega

Kolombiyalı futbolcu

Uyruk
Colombia
Yaş
41
Boy
180 cm
Forma numarası
11
Doğum yeri
El Carmelo
Tam adı
Hugo Rodallega Martínez
Forvet

Fotoğraf: Futbolero · CC BY-SA 4.0 · Vikipedi · Kaynaklar: Wikidata (CC0), Wikimedia Commons

Sezon 2026Copa Libertadores · Copa Sudamericana · Primera A

50Maç42 kez ilk 11
3.855Dakika
18Gol
3Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.47
Gol + asist2
Maç başına dakika58
90 dakikada gol + asist0.31

Sayılar arşivimizdeki 142 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0G12.09.26 · Santa Fe 1 - 0 Deportes Tolima · Puan 6.06.2M16.09.26 · CR Vasco da Gama 2 - 0 Santa Fe · Puan 6.27.1G20.09.26 · Alianza Valledupar 1 - 4 Santa Fe · Puan 7.16.3M23.09.26 · Santa Fe 0 - 1 Deportivo Cali · Puan 6.3–G29.09.26 · Deportivo Pereira 1 - 2 Santa Fe–G06.10.26 · Medellín 0 - 1 Santa Fe–M19.10.26 · Llaneros FC Villavicencio 1 - 0 Santa Fe7.5G22.10.26 · Santa Fe 2 - 1 Jaguares de Cordoba · Puan 7.56.4G27.10.26 · Santa Fe 2 - 1 Atletico Bucaramanga · Puan 6.45.8M30.10.26 · Atletico Nacional 2 - 0 Santa Fe · Puan 5.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: America de Cali 6.8, CA River Plate BA 6.6, Millonarios 6.9, Fortaleza CEIF 6.5, CR Vasco da Gama 6.3, Deportes Tolima 6.0, CR Vasco da Gama 6.2, Alianza Valledupar 7.1, Deportivo Cali 6.3, Jaguares de Cordoba 7.5, Atletico Bucaramanga 6.4, Atletico Nacional 5.8ort. 6.5323.08.26 · Santa Fe 0 - 0 America de Cali · 6.827.08.26 · CA River Plate BA 1 - 1 Santa Fe · 6.603.09.26 · Santa Fe 3 - 2 Millonarios · 6.906.09.26 · Santa Fe 2 - 2 Fortaleza CEIF · 6.509.09.26 · Santa Fe 0 - 0 CR Vasco da Gama · 6.312.09.26 · Santa Fe 1 - 0 Deportes Tolima · 6.016.09.26 · CR Vasco da Gama 2 - 0 Santa Fe · 6.220.09.26 · Alianza Valledupar 1 - 4 Santa Fe · 7.123.09.26 · Santa Fe 0 - 1 Deportivo Cali · 6.322.10.26 · Santa Fe 2 - 1 Jaguares de Cordoba · 7.527.10.26 · Santa Fe 2 - 1 Atletico Bucaramanga · 6.430.10.26 · Atletico Nacional 2 - 0 Santa Fe · 5.85.87.5

90 dakika başına profil38 maç · 2.838 dk

90 dakika başına profil: Şut 3.59, Kilit pas 1.81, Çalım 1.21, Pas isabeti 70%, Kazanılan ikili 43%, Top kazanma 1.05, Aldırdığı faul 1.52Şut: 3.59Kilit pas: 1.81Çalım: 1.21Pas isabeti: 70%Kazanılan ikili: 43%Top kazanma: 1.05Aldırdığı faul: 1.52Şut3.59Kilit pas1.81Çalım1.21Pas isabeti70%Kazanılan ikili43%Top kazanma1.05Aldırdığı faul1.52
90 dakika başına profil
Şut3.59
Kilit pas1.81
Çalım1.21
Pas isabeti70%
Kazanılan ikili43%
Top kazanma1.05
Aldırdığı faul1.52
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 15, Asist 6; 2025: Gol 19, Asist 1; 2026: Gol 18, Asist 32024 · Gol: 152024 · Asist: 62025 · Gol: 192025 · Asist: 12026 · Gol: 182026 · Asist: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6427.07.26 · Sonradan: 19'31.07.26 · İlk 11: 90'03.08.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 90'20.08.26 · İlk 11: 90'23.08.26 · Sonradan: 28'27.08.26 · İlk 11: 87'03.09.26 · İlk 11: 89'06.09.26 · Sonradan: 33'09.09.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 17'16.09.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · Sonradan: 11'23.09.26 · İlk 11: 90'29.09.26 · Sonradan: 11'06.10.26 · İlk 11: 14'19.10.26 · İlk 11: 90'22.10.26 · İlk 11: 90'27.10.26 · İlk 11: 90'30.10.26 · İlk 11: 80'

Ayrıntılı istatistikler38 maç · 2.838 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)106 (50)90 dk’da 3.59
  • Başarılı çalım11 / 28

Pas

  • Kilit pas2790 dk’da 1.81
  • Pas isabeti70%605 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme7 · 2
  • Kazanılan ikili mücadele90 / 210
  • Aldırdığı faul2390 dk’da 1.52

Bir bakışta kariyer

Bir bakışta kariyer: Deportes Quindío · 2004–2005, Deportivo Cali · 2005–2005, Club de Fútbol Monterrey · 2006–2007, Atlas · 2006–2006, Club Necaxa · 2007–2009, Wigan Athletic · 2009–2012, Fulham · 2012–2015, Akhisar Belediyespor · 2015–2017, Trabzonspor · 2017–2019, Denizlispor · 2019–2021, Esporte Clube Bahia · 2021–2022, Independiente Santa Fe · 2023–Deportes Quindío · 2004–2005Club de Fútbol Monterrey · 2006–2007Club Necaxa · 2007–2009Wiga…Wigan Athletic · 2009–2012Fulh…Fulham · 2012–2015Akhisar Belediyespor · 2015–2017Trabzonspor · 2017–2019Denizlispor · 2019–2021Esporte Clube Bahia · 2021–2022Indepe…Independiente Santa Fe · 2023–

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Copa LibertadoresSanta Fe62052210
Copa SudamericanaSanta Fe62053700
Primera ASanta Fe381432.79630
2025Copa ColombiaSanta Fe310–00
Copa LibertadoresSanta Fe21017810
Primera ASanta Fe311712.74590
2024Primera ASanta Fe391563.23060
Toplam125521010.008200

Kulüpler

Hakkında

Hugo Rodallega, Santa Fe formasıyla forvet olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 25 Tem 1985, El Carmelo (41 yaşında). Uyruğu: Colombia. Boyu: 180 cm. 2026 sezonunda 50 maçta 3.855 dakika oynadı; 18 gol, 3 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım