ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Smouha SCOrta saha

Hesham Hafez

Forma numarası
2
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Premier Lig

6Maç6 kez ilk 11
362Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.72
Gol + asist0
Maç başına dakika72
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 40 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.8M11.04.26 · Al Ahly Cairo 2 - 1 Smouha SC · Puan 6.85.9M22.04.26 · Smouha SC 0 - 2 Ceramica Cleopatra FC · Puan 5.97.0M05.05.26 · Smouha SC 0 - 1 Zamalek SC · Puan 7.06.6M20.05.26 · Alassiouty Sport 2 - 1 Smouha SC · Puan 6.66.3M22.08.26 · Al Masry 1 - 0 Smouha SC · Puan 6.37.5B26.08.26 · Smouha SC 0 - 0 Asyut Petroleum · Puan 7.57.2M03.09.26 · Al Ahly Cairo 1 - 0 Smouha SC · Puan 7.27.2G14.09.26 · Talaea El Gaish SC 0 - 1 Smouha SC · Puan 7.2–G19.10.26 · El Gouna FC 0 - 2 Smouha SC6.0B31.10.26 · Petrojet FC 1 - 1 Smouha SC · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Al Ahly Cairo 7.0, National Bank FC 6.8, ENPPI SC 5.8, Al Ahly Cairo 6.8, Ceramica Cleopatra FC 5.9, Zamalek SC 7.0, Alassiouty Sport 6.6, Al Masry 6.3, Asyut Petroleum 7.5, Al Ahly Cairo 7.2, Talaea El Gaish SC 7.2, Petrojet FC 6.0ort. 6.6823.02.26 · Smouha SC 0 - 1 Al Ahly Cairo · 7.001.03.26 · National Bank FC 1 - 3 Smouha SC · 6.807.04.26 · Smouha SC 0 - 2 ENPPI SC · 5.811.04.26 · Al Ahly Cairo 2 - 1 Smouha SC · 6.822.04.26 · Smouha SC 0 - 2 Ceramica Cleopatra FC · 5.905.05.26 · Smouha SC 0 - 1 Zamalek SC · 7.020.05.26 · Alassiouty Sport 2 - 1 Smouha SC · 6.622.08.26 · Al Masry 1 - 0 Smouha SC · 6.326.08.26 · Smouha SC 0 - 0 Asyut Petroleum · 7.503.09.26 · Al Ahly Cairo 1 - 0 Smouha SC · 7.214.09.26 · Talaea El Gaish SC 0 - 1 Smouha SC · 7.231.10.26 · Petrojet FC 1 - 1 Smouha SC · 6.06.07.5

90 dakika başına profil18 maç · 1.272 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.52, Çalım 1.00, Pas isabeti 76%, Kazanılan ikili 62%, Top kazanma 4.06, Aldırdığı faul 1.41Kilit pas: 1.52Çalım: 1.00Pas isabeti: 76%Kazanılan ikili: 62%Top kazanma: 4.06Aldırdığı faul: 1.41Kilit pas1.52Çalım1.00Pas isabeti76%Kazanılan ikili62%Top kazanma4.06Aldırdığı faul1.41
90 dakika başına profil
Kilit pas1.52
Çalım1.00
Pas isabeti76%
Kazanılan ikili62%
Top kazanma4.06
Aldırdığı faul1.41
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7322.10.25 · İlk 11: 90'27.10.25 · İlk 11: 90'21.01.26 · İlk 11: 90'29.01.26 · İlk 11: 90'04.02.26 · Sonradan: 12'11.02.26 · Sonradan: 11'16.02.26 · İlk 11: 90'23.02.26 · İlk 11: 90'01.03.26 · İlk 11: 77'07.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 90'22.04.26 · İlk 11: 90'05.05.26 · İlk 11: 90'20.05.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 90'26.08.26 · İlk 11: 90'03.09.26 · İlk 11: 81'14.09.26 · İlk 11: 74'19.10.26 · İlk 11: 7'31.10.26 · İlk 11: 20'

Ayrıntılı istatistikler18 maç · 1.272 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (1)
  • Başarılı çalım5 / 15

Pas

  • Kilit pas1490 dk’da 1.52
  • Pas isabeti76%324 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme29 · 20
  • Kazanılan ikili mücadele64 / 103
  • Aldırdığı faul1390 dk’da 1.41

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Premier LigSmouha SC60036220
2025Premier LigSmouha SC19021.46340
2024Premier LigSmouha SC15001.11410
Toplam40022.93970

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım