ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Hector González

Forma numarası
2
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Liga 1

18Maç16 kez ilk 11
1.440Dakika
1Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.23
Gol + asist1
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.11

Sayılar arşivimizdeki 55 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.4M15.08.26 · CD Los Chankas 0 - 3 FBC Melgar · Puan 6.44.6M24.08.26 · Universitario De Deportes 3 - 0 CD Los Chankas · Puan 4.67.6M29.08.26 · CD Los Chankas 3 - 4 Juan Pablo II · Puan 7.65.6M06.09.26 · Sporting Cristal 5 - 0 CD Los Chankas · Puan 5.66.2B30.09.26 · Cienciano del Cusco 1 - 1 CD Los Chankas · Puan 6.26.8B08.10.26 · Atletico Grau 0 - 0 CD Los Chankas · Puan 6.86.7G16.10.26 · CD Los Chankas 2 - 1 ADT Tarma · Puan 6.76.0M26.10.26 · Deportivo Garcilaso 4 - 1 CD Los Chankas · Puan 6.06.1M29.10.26 · CD Los Chankas 0 - 1 Cusco FC · Puan 6.16.3B01.11.26 · CD Moquegua 0 - 0 CD Los Chankas · Puan 6.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: CD Comerciantes Unidos 5.9, CD Sport Huancayo 6.2, FBC Melgar 6.4, Universitario De Deportes 4.6, Juan Pablo II 7.6, Sporting Cristal 5.6, Cienciano del Cusco 6.2, Atletico Grau 6.8, ADT Tarma 6.7, Deportivo Garcilaso 6.0, Cusco FC 6.1, CD Moquegua 6.3ort. 6.2031.07.26 · CD Los Chankas 3 - 2 CD Comerciantes Unidos · 5.907.08.26 · CD Sport Huancayo 1 - 1 CD Los Chankas · 6.215.08.26 · CD Los Chankas 0 - 3 FBC Melgar · 6.424.08.26 · Universitario De Deportes 3 - 0 CD Los Chankas · 4.629.08.26 · CD Los Chankas 3 - 4 Juan Pablo II · 7.606.09.26 · Sporting Cristal 5 - 0 CD Los Chankas · 5.630.09.26 · Cienciano del Cusco 1 - 1 CD Los Chankas · 6.208.10.26 · Atletico Grau 0 - 0 CD Los Chankas · 6.816.10.26 · CD Los Chankas 2 - 1 ADT Tarma · 6.726.10.26 · Deportivo Garcilaso 4 - 1 CD Los Chankas · 6.029.10.26 · CD Los Chankas 0 - 1 Cusco FC · 6.101.11.26 · CD Moquegua 0 - 0 CD Los Chankas · 6.36.37.6

90 dakika başına profil21 maç · 1.710 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.22, Kilit pas 0.82, Çalım 0.86, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 63%, Top kazanma 2.88, Aldırdığı faul 1.09Şut: 1.22Kilit pas: 0.82Çalım: 0.86Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 63%Top kazanma: 2.88Aldırdığı faul: 1.09Şut1.22Kilit pas0.82Çalım0.86Pas isabeti79%Kazanılan ikili63%Top kazanma2.88Aldırdığı faul1.09
90 dakika başına profil
Şut1.22
Kilit pas0.82
Çalım0.86
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili63%
Top kazanma2.88
Aldırdığı faul1.09
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 2, Asist 1; 2026: Gol 1, Asist 02025 · Gol: 22025 · Asist: 12026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8108.02.26 · İlk 11: 34'08.03.26 · Sonradan: 11'14.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 90'31.05.26 · İlk 11: 90'19.07.26 · İlk 11: 90'24.07.26 · İlk 11: 90'31.07.26 · İlk 11: 90'07.08.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · İlk 11: 90'24.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · Sonradan: 45'06.09.26 · İlk 11: 90'30.09.26 · İlk 11: 90'08.10.26 · İlk 11: 90'16.10.26 · İlk 11: 90'26.10.26 · İlk 11: 90'29.10.26 · İlk 11: 90'01.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.710 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)14 (3)90 dk’da 1.22
  • Başarılı çalım9 / 10

Pas

  • Kilit pas790 dk’da 0.82
  • Pas isabeti79%832 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme27 · 19
  • Kazanılan ikili mücadele90 / 142
  • Aldırdığı faul1290 dk’da 1.09

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Liga 1CD Los Chankas18101.44030
2025Liga 1CD Los Chankas34213.060100
Toplam52314.500130

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım