ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Hady Camara

Forma numarası
31
Defans

Sezon 2025Challenger Pro Ligi

17Maç17 kez ilk 11
1.398Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.73
Gol + asist0
Maç başına dakika83
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 26 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.3B27.01.26 · K Beerschot VA 0 - 0 RFC Seraing · Puan 7.37.0M30.01.26 · Club NXT 1 - 0 RFC Seraing · Puan 7.06.3M07.02.26 · RFC Seraing 1 - 2 RSCA Futures · Puan 6.36.7G01.03.26 · Lommel SK 0 - 1 RFC Seraing · Puan 6.77.0G08.03.26 · RFC Seraing 4 - 0 Royal Francs-Borains · Puan 7.06.9G11.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 2 - 4 RFC Seraing · Puan 6.96.4B14.03.26 · RFC Seraing 2 - 2 Jong KRC Genk · Puan 6.46.9B20.03.26 · Eupen 0 - 0 RFC Seraing · Puan 6.97.3G05.04.26 · RFC Seraing 2 - 0 Patro Eisden Maasmechelen · Puan 7.35.5B10.04.26 · KSC Lokeren-Temse 1 - 1 RFC Seraing · Puan 5.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: KAA Gent B 5.6, RFC Liege 7.1, K Beerschot VA 7.3, Club NXT 7.0, RSCA Futures 6.3, Lommel SK 6.7, Royal Francs-Borains 7.0, ROC Charleroi-Marchienne 6.9, Jong KRC Genk 6.4, Eupen 6.9, Patro Eisden Maasmechelen 7.3, KSC Lokeren-Temse 5.5ort. 6.6719.12.25 · KAA Gent B 3 - 1 RFC Seraing · 5.624.01.26 · RFC Seraing 2 - 2 RFC Liege · 7.127.01.26 · K Beerschot VA 0 - 0 RFC Seraing · 7.330.01.26 · Club NXT 1 - 0 RFC Seraing · 7.007.02.26 · RFC Seraing 1 - 2 RSCA Futures · 6.301.03.26 · Lommel SK 0 - 1 RFC Seraing · 6.708.03.26 · RFC Seraing 4 - 0 Royal Francs-Borains · 7.011.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 2 - 4 RFC Seraing · 6.914.03.26 · RFC Seraing 2 - 2 Jong KRC Genk · 6.420.03.26 · Eupen 0 - 0 RFC Seraing · 6.905.04.26 · RFC Seraing 2 - 0 Patro Eisden Maasmechelen · 7.310.04.26 · KSC Lokeren-Temse 1 - 1 RFC Seraing · 5.55.57.3

Son maçları

  • Challenger Pro LigiKSC Lokeren-Temse1RFC Seraing1Sarı kart 162' İlk 115.5
  • Challenger Pro LigiRFC Seraing2Patro Eisden Maasmechelen090' İlk 117.3
  • Challenger Pro LigiEupen0RFC Seraing090' İlk 116.9
  • Challenger Pro LigiRFC Seraing2Jong KRC Genk290' İlk 116.4
  • Challenger Pro LigiROC Charleroi-Marchienne2RFC Seraing490' İlk 116.9
  • Challenger Pro LigiRFC Seraing4Royal Francs-Borains090' İlk 117.0
  • Challenger Pro LigiLommel SK0RFC Seraing190' İlk 116.7
  • Challenger Pro LigiRFC Seraing1RSCA Futures245' İlk 116.3
  • Challenger Pro LigiClub NXT1RFC Seraing090' İlk 117.0
  • Challenger Pro LigiK Beerschot VA0RFC Seraing090' İlk 117.3
  • Challenger Pro LigiRFC Seraing2RFC Liege290' İlk 117.1
  • Challenger Pro LigiKAA Gent B3RFC Seraing176' İlk 115.6

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7909.02.25 · Sonradan: 27'15.02.25 · İlk 11: 76'14.03.25 · İlk 11: 88'08.08.25 · İlk 11: 90'19.10.25 · İlk 11: 90'24.10.25 · İlk 11: 90'30.11.25 · İlk 11: 45'13.12.25 · İlk 11: 90'19.12.25 · İlk 11: 76'24.01.26 · İlk 11: 90'27.01.26 · İlk 11: 90'30.01.26 · İlk 11: 90'07.02.26 · İlk 11: 45'01.03.26 · İlk 11: 90'08.03.26 · İlk 11: 90'11.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'20.03.26 · İlk 11: 90'05.04.26 · İlk 11: 90'10.04.26 · İlk 11: 62'

Ayrıntılı istatistikler14 maç · 1.128 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (1)
  • Başarılı çalım3 / 3

Pas

  • Kilit pas3
  • Pas isabeti84%516 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme13 · 18
  • Kazanılan ikili mücadele42 / 71
  • Aldırdığı faul2

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Challenger Pro LigiRFC Seraing17001.39820
2024Challenger Pro LigiRAAL La Louviere90073110
Toplam26002.12930

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım