ArsenalDefans
Gabriel Magalhães
- Forma numarası
- 6
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier Lig · UEFA Şampiyonlar Ligi · World Cup
13Maç13 kez ilk 11
1.170Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.80
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 101 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.7G06.09.26 · Arsenal 2 - 1 Chelsea · Puan 6.77.6G09.09.26 · SSC Napoli 0 - 1 Arsenal · Puan 7.67.5G12.09.26 · Sunderland 0 - 2 Arsenal · Puan 7.56.5M19.09.26 · Brighton and Hove Albion 3 - 0 Arsenal · Puan 6.56.0G10.10.26 · Arsenal 2 - 1 Leeds United · Puan 6.06.6G13.10.26 · Arsenal 3 - 0 Lille OSC · Puan 6.6–G18.10.26 · Nottingham Forest 0 - 1 Arsenal6.3B21.10.26 · Bayern Munich 2 - 2 Arsenal · Puan 6.37.5G24.10.26 · Arsenal 2 - 0 Everton · Puan 7.56.5G01.11.26 · Liverpool 0 - 1 Arsenal · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil36 maç · 3.207 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.23 |
| Kilit pas | 0.99 |
| Çalım | 0.67 |
| Pas isabeti | 90% |
| Kazanılan ikili | 62% |
| Top kazanma | 2.59 |
| Aldırdığı faul | 1.56 |
Son maçları
- Premier LigLiverpool0Arsenal190' İlk 116.5
- Premier LigArsenal2Everton0Gol 190' İlk 117.5
- UEFA Şampiyonlar LigiBayern Munich2Arsenal290' İlk 116.3
- Premier LigNottingham Forest0Arsenal190' İlk 11
- UEFA Şampiyonlar LigiArsenal3Lille OSC090' İlk 116.6
- Premier LigArsenal2Leeds United190' İlk 116.0
- Premier LigBrighton and Hove Albion3Arsenal090' İlk 116.5
- Premier LigSunderland0Arsenal2Sarı kart 190' İlk 117.5
- UEFA Şampiyonlar LigiSSC Napoli0Arsenal190' İlk 117.6
- Premier LigArsenal2Chelsea190' İlk 116.7
- Premier LigAston Villa0Arsenal190' İlk 117.6
- Premier LigArsenal3Coventry City0Sarı kart 190' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler36 maç · 3.207 dk
Hücum
- Şut (isabetli)16 (6)90 dk’da 1.23
- Başarılı çalım2 / 2
Pas
- Kilit pas990 dk’da 0.99
- Pas isabeti90%2.002 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme46 · 27
- Kazanılan ikili mücadele171 / 277
- Aldırdığı faul3590 dk’da 1.56
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LigArsenal | 6 | 0 | 0 | 540 | 2 | 0 |
| UEFA Şampiyonlar LigiArsenal | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| World CupBrazil | 5 | 0 | 1 | 450 | 0 | 0 | |
| 2025 | FA CupArsenal | 2 | 0 | 0 | 148 | 0 | 0 |
| Premier LigArsenal | 32 | 3 | 4 | 2.751 | 4 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiArsenal | 12 | 1 | 1 | 1.002 | 1 | 0 | |
| 2024 | FA CupArsenal | 1 | 1 | 0 | 120 | 1 | 0 |
| Premier LigArsenal | 28 | 3 | 1 | 2.365 | 4 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiArsenal | 9 | 1 | 0 | 804 | 1 | 0 | |
| Toplam | 97 | 9 | 7 | 8.360 | 13 | 0 | |
Kulüpler
- ArsenalŞu an#6
- BrazilŞu an#3
