Vitoria GuimaraesOrta saha
Gonçalo Nogueira
- Forma numarası
- 30
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Liga Portugal
10Maç8 kez ilk 11
629Dakika
1Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.56
Gol + asist1
Maç başına dakika63
90 dakikada gol + asist0.14
Sayılar arşivimizdeki 37 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.1M08.08.26 · Vitoria Guimaraes 0 - 1 FC Arouca · Puan 7.16.8M14.08.26 · Sporting CP 3 - 2 Vitoria Guimaraes · Puan 6.86.6G23.08.26 · Vitoria Guimaraes 1 - 0 CD Nacional Madeira · Puan 6.65.9M31.08.26 · Braga 1 - 0 Vitoria Guimaraes · Puan 5.9–B06.09.26 · Vitoria Guimaraes 0 - 0 Casa Pia AC7.1M12.09.26 · Academico de Viseu FC 2 - 1 Vitoria Guimaraes · Puan 7.16.5B20.09.26 · Vitoria Guimaraes 1 - 1 Moreirense · Puan 6.57.1M11.10.26 · SL Benfica 2 - 0 Vitoria Guimaraes · Puan 7.15.9G23.10.26 · Vitoria Guimaraes 5 - 0 CS Marítimo · Puan 5.96.0B02.11.26 · Gil Vicente 0 - 0 Vitoria Guimaraes · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 1.704 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.68 |
| Kilit pas | 2.17 |
| Çalım | 1.88 |
| Pas isabeti | 89% |
| Kazanılan ikili | 54% |
| Top kazanma | 4.17 |
| Aldırdığı faul | 2.84 |
Son maçları
- Liga PortugalGil Vicente0Vitoria Guimaraes090' İlk 116.0
- Liga PortugalVitoria Guimaraes5CS Marítimo0Sarı kart 166' İlk 115.9
- Liga PortugalSL Benfica2Vitoria Guimaraes0Sarı kart 173' İlk 117.1
- Liga PortugalVitoria Guimaraes1Moreirense157' İlk 116.5
- Liga PortugalAcademico de Viseu FC2Vitoria Guimaraes1Gol 145' Sonradan7.1
- Liga PortugalVitoria Guimaraes0Casa Pia AC011' Sonradan
- Liga PortugalBraga1Vitoria Guimaraes061' İlk 115.9
- Liga PortugalVitoria Guimaraes1CD Nacional Madeira0Sarı kart 172' İlk 116.6
- Liga PortugalSporting CP3Vitoria Guimaraes276' İlk 116.8
- Liga PortugalVitoria Guimaraes0FC Arouca178' İlk 117.1
- Liga PortugalCD Nacional Madeira2Vitoria Guimaraes090' İlk 116.5
- Liga PortugalVitoria Guimaraes0Casa Pia AC160' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 1.704 dk
Hücum
- Şut (isabetli)9 (2)90 dk’da 1.68
- Başarılı çalım10 / 20
Pas
- Kilit pas2490 dk’da 2.17
- Pas isabeti89%661 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme53 · 14
- Kazanılan ikili mücadele129 / 239
- Aldırdığı faul4690 dk’da 2.84
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga PortugalVitoria Guimaraes | 10 | 1 | 0 | 629 | 3 | 0 |
| 2025 | Liga PortugalVitoria Guimaraes | 23 | 0 | 4 | 1.344 | 2 | 0 |
| 2024 | Liga Portugal 2Pacos Ferreira | 4 | 0 | 0 | 360 | 2 | 0 |
| Toplam | 37 | 1 | 4 | 2.333 | 7 | 0 | |
Kulüpler
- Vitoria GuimaraesŞu an#30
- Pacos FerreiraŞu an#7
