GironaForvet
Jastin García
- Forma numarası
- 31
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Segunda Division
2Maç1 kez ilk 11
79Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.70
Gol + asist3
Maç başına dakika50
90 dakikada gol + asist0.54
Sayılar arşivimizdeki 31 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.1G22.02.26 · FC Andorra 2 - 1 Real Zaragoza · Puan 6.15.9G08.03.26 · FC Andorra 1 - 0 Sporting Gijon · Puan 5.96.2M21.03.26 · FC Andorra 0 - 1 Eibar · Puan 6.27.3G29.03.26 · Cultural Leonesa 0 - 4 FC Andorra · Puan 7.36.3B01.04.26 · FC Andorra 3 - 3 Malaga CF · Puan 6.37.6G05.04.26 · FC Andorra 6 - 2 Racing Santander · Puan 7.66.2G12.04.26 · Cadiz 0 - 1 FC Andorra · Puan 6.27.1G19.04.26 · FC Andorra 1 - 0 Real Valladolid · Puan 7.16.6B16.08.26 · Girona 1 - 1 Leganes · Puan 6.67.7G29.08.26 · Girona 5 - 2 UD Las Palmas · Puan 7.7
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil20 maç · 990 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.36 |
| Kilit pas | 1.83 |
| Çalım | 3.58 |
| Pas isabeti | 80% |
| Kazanılan ikili | 45% |
| Top kazanma | 2.64 |
| Aldırdığı faul | 3.05 |
Son maçları
- Segunda DivisionGirona5UD Las Palmas2Gol 1Sarı kart 157' İlk 117.7
- Segunda DivisionGirona1Leganes122' Sonradan6.6
- Segunda DivisionFC Andorra1Real Valladolid057' İlk 117.1
- Segunda DivisionCadiz0FC Andorra176' İlk 116.2
- Segunda DivisionFC Andorra6Racing Santander2Gol 1Sarı kart 180' İlk 117.6
- Segunda DivisionFC Andorra3Malaga CF321' Sonradan6.3
- Segunda DivisionCultural Leonesa0FC Andorra4AAsist 160' İlk 117.3
- Segunda DivisionFC Andorra0Eibar190' İlk 116.2
- Segunda DivisionFC Andorra1Sporting Gijon0Sarı kart 122' Sonradan5.9
- Segunda DivisionFC Andorra2Real Zaragoza116' Sonradan6.1
- Segunda DivisionUD Almería3FC Andorra2Gol 174' İlk 117.2
- Segunda DivisionFC Andorra1Real Sociedad B2Gol 190' İlk 117.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler20 maç · 990 dk
Hücum
- Şut (isabetli)20 (13)90 dk’da 2.36
- Başarılı çalım29 / 56
Pas
- Kilit pas1390 dk’da 1.83
- Pas isabeti80%308 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme9 · 5
- Kazanılan ikili mücadele70 / 157
- Aldırdığı faul2690 dk’da 3.05
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Segunda DivisionGirona | 2 | 1 | 0 | 79 | 1 | 0 |
| 2025 | Segunda DivisionFC Andorra | 28 | 3 | 2 | 1.371 | 6 | 0 |
| 2024 | UEFA Şampiyonlar LigiGirona | 1 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 |
| Toplam | 31 | 4 | 2 | 1.461 | 7 | 0 | |
Kulüpler
- GironaŞu an#31
- FC AndorraŞu an#16
