ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Paksi SEOrta saha

Gergő Gyurkits

Forma numarası
18
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026UEFA Konferans Ligi

1Maç0 kez ilk 11
21Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.46
Gol + asist2
Maç başına dakika39
90 dakikada gol + asist0.47

Sayılar arşivimizdeki 30 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.6M07.02.26 · Debreceni VSC 1 - 0 Paksi SE · Puan 5.66.6M14.02.26 · Paksi SE 1 - 2 Diósgyöri VTK · Puan 6.65.5M22.02.26 · Paksi SE 3 - 4 Gyor ETO FC · Puan 5.55.8M28.02.26 · Varda Se 2 - 1 Paksi SE · Puan 5.8–B14.03.26 · Paksi SE 1 - 1 Zalaegerszeg TE6.6G19.04.26 · Paksi SE 1 - 0 Puskas Academy · Puan 6.66.8M26.04.26 · Ferencvárosi TC 2 - 0 Paksi SE · Puan 6.8–G03.05.26 · Paksi SE 5 - 2 Debreceni VSC8.7G16.05.26 · Diósgyöri VTK 1 - 3 Paksi SE · Puan 8.76.1B30.07.26 · Panathinaikos 2 - 2 Paksi SE · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Újpest FC 5.7, Zalaegerszeg TE 5.8, MTK Budapest FC 5.9, Puskas Academy 7.5, Debreceni VSC 5.6, Diósgyöri VTK 6.6, Gyor ETO FC 5.5, Varda Se 5.8, Puskas Academy 6.6, Ferencvárosi TC 6.8, Diósgyöri VTK 8.7, Panathinaikos 6.1ort. 6.3823.11.25 · Paksi SE 1 - 3 Újpest FC · 5.729.11.25 · Zalaegerszeg TE 1 - 0 Paksi SE · 5.806.12.25 · Paksi SE 3 - 1 MTK Budapest FC · 5.924.01.26 · Puskas Academy 1 - 2 Paksi SE · 7.507.02.26 · Debreceni VSC 1 - 0 Paksi SE · 5.614.02.26 · Paksi SE 1 - 2 Diósgyöri VTK · 6.622.02.26 · Paksi SE 3 - 4 Gyor ETO FC · 5.528.02.26 · Varda Se 2 - 1 Paksi SE · 5.819.04.26 · Paksi SE 1 - 0 Puskas Academy · 6.626.04.26 · Ferencvárosi TC 2 - 0 Paksi SE · 6.816.05.26 · Diósgyöri VTK 1 - 3 Paksi SE · 8.730.07.26 · Panathinaikos 2 - 2 Paksi SE · 6.16.18.7

90 dakika başına profil16 maç · 607 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.44, Kilit pas 1.61, Çalım 1.73, Pas isabeti 67%, Kazanılan ikili 44%, Top kazanma 3.97, Aldırdığı faul 2.86Şut: 2.44Kilit pas: 1.61Çalım: 1.73Pas isabeti: 67%Kazanılan ikili: 44%Top kazanma: 3.97Aldırdığı faul: 2.86Şut2.44Kilit pas1.61Çalım1.73Pas isabeti67%Kazanılan ikili44%Top kazanma3.97Aldırdığı faul2.86
90 dakika başına profil
Şut2.44
Kilit pas1.61
Çalım1.73
Pas isabeti67%
Kazanılan ikili44%
Top kazanma3.97
Aldırdığı faul2.86
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • UEFA Konferans LigiPanathinaikos2Paksi SE221' Sonradan6.1
  • NB IDiósgyöri VTK1Paksi SE3Gol 189' İlk 118.7
  • NB IPaksi SE5Debreceni VSC21' Sonradan
  • NB IFerencvárosi TC2Paksi SE0Sarı kart 190' İlk 116.8
  • NB IPaksi SE1Puskas Academy065' İlk 116.6
  • NB IPaksi SE1Zalaegerszeg TE111' Sonradan
  • NB IVarda Se2Paksi SE122' Sonradan5.8
  • NB IPaksi SE3Gyor ETO FC4Sarı kart 145' İlk 115.5
  • NB IPaksi SE1Diósgyöri VTK2Gol 115' Sonradan6.6
  • NB IDebreceni VSC1Paksi SE027' Sonradan5.6
  • NB IPaksi SE0Ferencvárosi TC114' Sonradan
  • NB IPuskas Academy1Paksi SE2Asist 131' Sonradan7.5

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 1; 2025: Gol 5, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 12025 · Gol: 52025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4517.08.25 · İlk 11: 70'24.08.25 · İlk 11: 55'27.09.25 · İlk 11: 90'25.10.25 · İlk 11: 78'08.11.25 · Sonradan: 23'23.11.25 · İlk 11: 75'29.11.25 · Sonradan: 18'06.12.25 · İlk 11: 60'24.01.26 · Sonradan: 31'01.02.26 · Sonradan: 14'07.02.26 · Sonradan: 27'14.02.26 · Sonradan: 15'22.02.26 · İlk 11: 45'28.02.26 · Sonradan: 22'14.03.26 · Sonradan: 11'19.04.26 · İlk 11: 65'26.04.26 · İlk 11: 90'03.05.26 · Sonradan: 1'16.05.26 · İlk 11: 89'30.07.26 · Sonradan: 21'

Ayrıntılı istatistikler16 maç · 607 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)11 (4)90 dk’da 2.44
  • Başarılı çalım8 / 19

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 1.61
  • Pas isabeti67%183 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme11 · 1
  • Kazanılan ikili mücadele34 / 78
  • Aldırdığı faul1290 dk’da 2.86

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026UEFA Konferans LigiPaksi SE1002100
2025NB IPaksi SE21521.04140
2024NB IPaksi SE81134610
Toplam30631.40850

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım