CF MonterreyDefans
Gerardo Arteaga
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Liga MX
9Maç8 kez ilk 11
707Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.65
Gol + asist0
Maç başına dakika83
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 91 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4G02.08.26 · Atlas 0 - 2 CF Monterrey · Puan 6.47.3G16.08.26 · CF Monterrey 6 - 1 FC Juarez · Puan 7.36.2M22.08.26 · Club León 2 - 0 CF Monterrey · Puan 6.26.7B13.09.26 · CF Monterrey 0 - 0 Tigres · Puan 6.77.4M26.09.26 · CF Atlante 4 - 2 CF Monterrey · Puan 7.46.7B11.10.26 · Club America 1 - 1 CF Monterrey · Puan 6.7–G19.10.26 · CF Monterrey 2 - 1 Pachuca–G22.10.26 · Puebla FC 1 - 4 CF Monterrey6.2M25.10.26 · CF Monterrey 0 - 1 Chivas Guadalajara · Puan 6.26.3B01.11.26 · CF Monterrey 3 - 3 Club Tijuana · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 2.162 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.14 |
| Kilit pas | 1.59 |
| Çalım | 1.58 |
| Pas isabeti | 88% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 3.44 |
| Aldırdığı faul | 1.74 |
Son maçları
- Liga MXCF Monterrey3Club Tijuana390' İlk 116.3
- Liga MXCF Monterrey0Chivas Guadalajara190' İlk 116.2
- Liga MXPuebla FC1CF Monterrey490' İlk 11
- Liga MXCF Monterrey2Pachuca1Sarı kart 190' İlk 11
- Liga MXClub America1CF Monterrey190' İlk 116.7
- Liga MXCF Atlante4CF Monterrey290' İlk 117.4
- Liga MXCF Monterrey0Tigres0Kırmızı kart 190' İlk 116.7
- Liga MXClub León2CF Monterrey081' İlk 116.2
- Liga MXCF Monterrey6FC Juarez190' İlk 117.3
- Liga MXAtlas0CF Monterrey226' Sonradan6.4
- Liga MXClub Necaxa2CF Monterrey160' İlk 116.1
- Liga MXCF Monterrey3Santos Laguna290' İlk 116.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 2.162 dk
Hücum
- Şut (isabetli)11 (4)90 dk’da 1.14
- Başarılı çalım23 / 52
Pas
- Kilit pas1890 dk’da 1.59
- Pas isabeti88%896 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme39 · 22
- Kazanılan ikili mücadele92 / 166
- Aldırdığı faul2690 dk’da 1.74
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga MXCF Monterrey | 9 | 0 | 0 | 707 | 0 | 1 |
| 2025 | FIFA Club World CupCF Monterrey | 4 | 0 | 0 | 295 | 0 | 0 |
| Liga MXCF Monterrey | 35 | 1 | 1 | 2.612 | 3 | 0 | |
| 2024 | Liga MXCF Monterrey | 40 | 2 | 1 | 3.119 | 4 | 0 |
| Toplam | 88 | 3 | 2 | 6.733 | 7 | 1 | |
Kulüpler
- CF MonterreyŞu an#3
- MexicoŞu an#6
- Deportivo TolucaŞu an#3
- Club AmericaŞu an#3
