Istra 1961Orta saha
G. AlbarracÃn
- Forma numarası
- 25
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026HNL
11Maç8 kez ilk 11
769Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.65
Gol + asist0
Maç başına dakika69
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 23 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.9B09.08.26 · Hajduk Split 2 - 2 Istra 1961 · Puan 5.96.8G15.08.26 · Istra 1961 3 - 0 Slaven Belupo · Puan 6.86.0M23.08.26 · Rijeka 3 - 2 Istra 1961 · Puan 6.06.2B29.08.26 · Istra 1961 2 - 2 GNK Dinamo Zagreb · Puan 6.26.8B04.09.26 · NK Varaždin 0 - 0 Istra 1961 · Puan 6.86.4M19.09.26 · Istra 1961 0 - 1 HNK Gorica · Puan 6.47.1G10.10.26 · Osijek 1 - 3 Istra 1961 · Puan 7.17.3M17.10.26 · Lokomotiva Zagreb 2 - 0 Istra 1961 · Puan 7.37.1B26.10.26 · Istra 1961 2 - 2 Hajduk Split · Puan 7.16.9G30.10.26 · Slaven Belupo 0 - 2 Istra 1961 · Puan 6.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil15 maç · 831 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.51 |
| Kilit pas | 1.55 |
| Çalım | 1.17 |
| Pas isabeti | 87% |
| Kazanılan ikili | 48% |
| Top kazanma | 3.80 |
| Aldırdığı faul | 2.40 |
Son maçları
- HNLSlaven Belupo0Istra 1961290' İlk 116.9
- HNLIstra 19612Hajduk Split2Sarı kart 189' İlk 117.1
- HNLLokomotiva Zagreb2Istra 1961090' İlk 117.3
- HNLOsijek1Istra 19613Sarı kart 185' İlk 117.1
- HNLIstra 19610HNK Gorica118' Sonradan6.4
- HNLNK Varaždin0Istra 1961090' İlk 116.8
- HNLIstra 19612GNK Dinamo Zagreb276' İlk 116.2
- HNLRijeka3Istra 1961229' Sonradan6.0
- HNLIstra 19613Slaven Belupo045' Sonradan6.8
- HNLHajduk Split2Istra 1961280' İlk 115.9
- HNLIstra 19612Lokomotiva Zagreb377' İlk 116.5
- HNLIstra 19610GNK Dinamo Zagreb22' Sonradan
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler15 maç · 831 dk
Hücum
- Şut (isabetli)2 (1)90 dk’da 0.51
- Başarılı çalım5 / 16
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.55
- Pas isabeti87%339 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme20 · 8
- Kazanılan ikili mücadele51 / 107
- Aldırdığı faul1790 dk’da 2.40
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | HNLIstra 1961 | 11 | 0 | 0 | 769 | 2 | 0 |
| 2025 | HNLIstra 1961 | 4 | 0 | 0 | 62 | 1 | 0 |
| 2024 | Liga ProfesionalTalleres De Cordoba | 8 | 1 | 1 | 231 | 1 | 0 |
| Toplam | 23 | 1 | 1 | 1.062 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- Istra 1961Şu an#25
- Talleres De CordobaŞu an#38
- SD HuescaŞu an#38
