Wigan AthleticOrta saha
Fraser Murray
- Forma numarası
- 7
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026EFL Trophy · Lig 1
10Maç7 kez ilk 11
585Dakika
2Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.64
Gol + asist2
Maç başına dakika52
90 dakikada gol + asist0.35
Sayılar arşivimizdeki 92 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.4G02.09.26 · Wigan Athletic 3 - 1 Milton Keynes Dons · Puan 7.46.3M05.09.26 · Wigan Athletic 0 - 4 Stockport County · Puan 6.36.0B12.09.26 · Sheffield Wednesday 0 - 0 Wigan Athletic · Puan 6.06.3M19.09.26 · Wigan Athletic 0 - 1 Wycombe Wanderers · Puan 6.37.5G22.09.26 · Wigan Athletic 3 - 2 Blackpool · Puan 7.57.5G22.09.26 · Wigan Athletic 3 - 2 Blackpool · Puan 7.56.1M10.10.26 · Stevenage 1 - 0 Wigan Athletic · Puan 6.1–G17.10.26 · Wigan Athletic 1 - 0 Reading–M20.10.26 · Oxford United 2 - 1 Wigan Athletic6.0B03.11.26 · Wigan Athletic 0 - 0 Mansfield · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil38 maç · 2.824 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.45 |
| Kilit pas | 2.08 |
| Çalım | 1.24 |
| Pas isabeti | 68% |
| Kazanılan ikili | 47% |
| Top kazanma | 4.35 |
| Aldırdığı faul | 1.35 |
Son maçları
- Lig 1Wigan Athletic0Mansfield024' Sonradan6.0
- Lig 1Oxford United2Wigan Athletic1Kırmızı kart 190' İlk 11
- League OneWigan Athletic1Reading010' Sonradan
- League OneStevenage1Wigan Athletic026' Sonradan6.1
- EFL TrophyWigan Athletic3Blackpool2Gol 130' İlk 117.5
- EFL TrophyWigan Athletic3Blackpool2Gol 130' İlk 117.5
- League OneWigan Athletic0Wycombe Wanderers190' İlk 116.3
- League OneSheffield Wednesday0Wigan Athletic084' İlk 116.0
- League OneWigan Athletic0Stockport County445' Sonradan6.3
- League OneWigan Athletic3Milton Keynes Dons190' İlk 117.4
- League OneWigan Athletic0Leyton Orient290' İlk 116.5
- League OneCambridge United3Wigan Athletic290' İlk 116.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler38 maç · 2.824 dk
Hücum
- Şut (isabetli)19 (9)90 dk’da 1.45
- Başarılı çalım12 / 52
Pas
- Kilit pas4990 dk’da 2.08
- Pas isabeti68%871 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme77 · 28
- Kazanılan ikili mücadele143 / 306
- Aldırdığı faul2190 dk’da 1.35
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EFL TrophyWigan Athletic | 2 | 2 | 0 | 60 | 0 | 0 |
| Lig 1Wigan Athletic | 8 | 0 | 0 | 525 | 0 | 0 | |
| 2025 | EFL TrophyWigan Athletic | 1 | 0 | 1 | 62 | 0 | 0 |
| FA CupWigan Athletic | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| Lig 1Wigan Athletic | 45 | 5 | 8 | 3.743 | 6 | 0 | |
| 2024 | İskoç PremiershipFC Kilmarnock | 33 | 4 | 3 | 2.394 | 4 | 0 |
| Toplam | 90 | 11 | 12 | 6.874 | 10 | 0 | |
Kulüpler
- Wigan AthleticŞu an#7
- FC KilmarnockŞu an#15
