SC Cambuur LeeuwardenOrta saha
Fabian Kvam
- Forma numarası
- 15
Orta saha
Sezon 2026Eredivisie
8Maç5 kez ilk 11
418Dakika
2Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.59
Gol + asist2
Maç başına dakika56
90 dakikada gol + asist0.32
Sayılar arşivimizdeki 16 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5G24.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 1 Vitesse Arnhem · Puan 6.5–M15.08.26 · Fortuna Sittard 3 - 1 SC Cambuur Leeuwarden5.8M23.08.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 5 Feyenoord Rotterdam · Puan 5.86.5M30.08.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 4 Twente · Puan 6.56.7B06.09.26 · SC Telstar 2 - 2 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.76.8G12.09.26 · SC Cambuur Leeuwarden 3 - 0 NEC Nijmegen · Puan 6.87.2B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 7.27.2B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 7.26.8G11.10.26 · PEC Zwolle 0 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.85.8G27.10.26 · VV Kloetinge 0 - 2 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil15 maç · 791 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.04 |
| Kilit pas | 1.26 |
| Çalım | 2.47 |
| Pas isabeti | 78% |
| Kazanılan ikili | 44% |
| Top kazanma | 4.24 |
| Aldırdığı faul | 2.09 |
Son maçları
- KNVB KupasıVV Kloetinge0SC Cambuur Leeuwarden2Sarı kart 160' İlk 115.8
- EredivisiePEC Zwolle0SC Cambuur Leeuwarden145' İlk 116.8
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden1Gol 173' İlk 117.2
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden1Gol 173' İlk 117.2
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden3NEC Nijmegen072' İlk 116.8
- EredivisieSC Telstar2SC Cambuur Leeuwarden268' İlk 116.7
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden1Twente445' Sonradan6.5
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden2Feyenoord Rotterdam528' Sonradan5.8
- EredivisieFortuna Sittard3SC Cambuur Leeuwarden114' Sonradan
- Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden2Vitesse Arnhem181' İlk 116.5
- Eerste DivisieDe Graafschap3SC Cambuur Leeuwarden159' İlk 116.3
- Eerste DivisieFC Den Bosch1SC Cambuur Leeuwarden162' İlk 116.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 16 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler15 maç · 791 dk
Hücum
- Şut (isabetli)15 (7)90 dk’da 2.04
- Başarılı çalım11 / 29
Pas
- Kilit pas490 dk’da 1.26
- Pas isabeti78%208 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme12 · 12
- Kazanılan ikili mücadele41 / 94
- Aldırdığı faul1590 dk’da 2.09
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieSC Cambuur Leeuwarden | 8 | 2 | 0 | 418 | 0 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden | 7 | 2 | 0 | 373 | 1 | 0 |
| Toplam | 15 | 4 | 0 | 791 | 1 | 0 | |
Kulüpler
- SC Cambuur LeeuwardenŞu an#15