Wehen WiesbadenDefans
Fabian Greilinger
- Forma numarası
- 18
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20263. Liga · DFB Pokal
8Maç8 kez ilk 11
670Dakika
1Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.67
Gol + asist2
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.23
Sayılar arşivimizdeki 51 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.7B25.04.26 · Erzgebirge Aue 2 - 2 Wehen Wiesbaden · Puan 5.76.4M03.05.26 · Wehen Wiesbaden 2 - 3 VfL Osnabrück · Puan 6.46.4M08.08.26 · Wehen Wiesbaden 1 - 3 SC Preussen Munster · Puan 6.46.3M22.08.26 · Wehen Wiesbaden 0 - 4 Bayer Leverkusen · Puan 6.36.4M13.09.26 · Wehen Wiesbaden 0 - 1 SV Waldhof Mannheim · Puan 6.46.3G11.10.26 · FC Ingolstadt 04 2 - 4 Wehen Wiesbaden · Puan 6.37.0G14.10.26 · Wehen Wiesbaden 3 - 0 Alemannia Aachen · Puan 7.07.9B17.10.26 · John Regensburg 0 - 0 Wehen Wiesbaden · Puan 7.97.5G24.10.26 · Wehen Wiesbaden 7 - 1 SG Sonnenhof Grossaspach · Puan 7.56.8G31.10.26 · SC Verl 1 - 4 Wehen Wiesbaden · Puan 6.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil24 maç · 1.298 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.73 |
| Kilit pas | 1.80 |
| Çalım | 1.11 |
| Pas isabeti | 73% |
| Kazanılan ikili | 43% |
| Top kazanma | 2.50 |
| Aldırdığı faul | 2.08 |
Son maçları
- 3. LigaSC Verl1Wehen Wiesbaden4AAsist 190' İlk 116.8
- 3. LigaWehen Wiesbaden7SG Sonnenhof Grossaspach1Gol 171' İlk 117.5
- 3. LigaJohn Regensburg0Wehen Wiesbaden090' İlk 117.9
- 3. LigaWehen Wiesbaden3Alemannia Aachen090' İlk 117.0
- 3. LigaFC Ingolstadt 042Wehen Wiesbaden490' İlk 116.3
- 3. LigaWehen Wiesbaden0SV Waldhof Mannheim184' İlk 116.4
- DFB PokalWehen Wiesbaden0Bayer Leverkusen4Sarı kart 184' İlk 116.3
- 3. LigaWehen Wiesbaden1SC Preussen Munster371' İlk 116.4
- 3. LigaWehen Wiesbaden2VfL Osnabrück3Sarı kart 190' İlk 116.4
- 3. LigaErzgebirge Aue2Wehen Wiesbaden217' Sonradan5.7
- 3. LigaWehen Wiesbaden1TSV Havelse461' İlk 116.8
- 3. LigaWehen Wiesbaden0FC Hansa Rostock160' İlk 116.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler24 maç · 1.298 dk
Hücum
- Şut (isabetli)4 (2)90 dk’da 0.73
- Başarılı çalım15 / 18
Pas
- Kilit pas1790 dk’da 1.80
- Pas isabeti73%515 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme14 · 22
- Kazanılan ikili mücadele89 / 205
- Aldırdığı faul3090 dk’da 2.08
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3. LigaWehen Wiesbaden | 7 | 1 | 1 | 586 | 0 | 0 |
| DFB PokalWehen Wiesbaden | 1 | 0 | 0 | 84 | 1 | 0 | |
| 2025 | 3. LigaWehen Wiesbaden | 19 | 0 | 4 | 743 | 4 | 0 |
| DFB PokalWehen Wiesbaden | 1 | 0 | 0 | 19 | 0 | 0 | |
| 2024 | 3. LigaWehen Wiesbaden | 22 | 0 | 2 | 1.453 | 2 | 0 |
| DFB PokalWehen Wiesbaden | 1 | 0 | 0 | 120 | 0 | 0 | |
| Toplam | 51 | 1 | 7 | 3.005 | 7 | 0 | |
Kulüpler
- Wehen WiesbadenŞu an#18
