Albacete BalompiéDefans
Fran Gámez
- Forma numarası
- 15
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Segunda Division
10Maç8 kez ilk 11
689Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.86
Gol + asist0
Maç başına dakika69
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 85 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.1M16.08.26 · UD Las Palmas 2 - 1 Albacete Balompié · Puan 6.17.4M22.08.26 · Albacete Balompié 1 - 2 Real Sociedad B · Puan 7.47.4M29.08.26 · Albacete Balompié 0 - 1 Real Oviedo · Puan 7.47.1M06.09.26 · CD Castellon 2 - 0 Albacete Balompié · Puan 7.1–B12.09.26 · Granada 1 - 1 Albacete Balompié6.9M18.09.26 · Albacete Balompié 1 - 2 Córdoba CF · Puan 6.95.8M25.09.26 · Girona 2 - 0 Albacete Balompié · Puan 5.87.1M03.10.26 · Albacete Balompié 1 - 3 Eibar · Puan 7.17.1M03.10.26 · Albacete Balompié 1 - 3 Eibar · Puan 7.1–M12.10.26 · Real Valladolid 5 - 0 Albacete Balompié
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil37 maç · 2.287 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.43 |
| Kilit pas | 2.70 |
| Çalım | 1.65 |
| Pas isabeti | 72% |
| Kazanılan ikili | 51% |
| Top kazanma | 5.19 |
| Aldırdığı faul | 1.24 |
Son maçları
- Segunda DivisionReal Valladolid5Albacete Balompié014' İlk 11
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Eibar390' İlk 117.1
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Eibar390' İlk 117.1
- Segunda DivisionGirona2Albacete Balompié0Sarı kart 174' İlk 115.8
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Córdoba CF264' Sonradan6.9
- Segunda DivisionGranada1Albacete Balompié18' Sonradan
- Segunda DivisionCD Castellon2Albacete Balompié0Sarı kart 190' İlk 117.1
- Segunda DivisionAlbacete Balompié0Real Oviedo190' İlk 117.4
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Real Sociedad B290' İlk 117.4
- Segunda DivisionUD Las Palmas2Albacete Balompié179' İlk 116.1
- Segunda DivisionAlbacete Balompié3Real Sociedad B1A2Asist 280' İlk 119.1
- Segunda DivisionCórdoba CF1Albacete Balompié290' İlk 117.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler37 maç · 2.287 dk
Hücum
- Şut (isabetli)9 (4)90 dk’da 1.43
- Başarılı çalım14 / 34
Pas
- Kilit pas5590 dk’da 2.70
- Pas isabeti72%864 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme70 · 32
- Kazanılan ikili mücadele132 / 261
- Aldırdığı faul1890 dk’da 1.24
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Segunda DivisionAlbacete Balompié | 10 | 0 | 0 | 689 | 2 | 0 |
| 2025 | Copa del ReyAlbacete Balompié | 3 | 0 | 0 | 132 | 1 | 0 |
| Segunda DivisionAlbacete Balompié | 36 | 0 | 7 | 2.370 | 6 | 0 | |
| 2024 | Copa del ReyCD Eldense | 2 | 0 | 0 | 126 | 0 | 0 |
| Segunda DivisionCD Eldense | 34 | 0 | 3 | 2.742 | 9 | 0 | |
| Toplam | 85 | 0 | 10 | 6.059 | 18 | 0 | |
Kulüpler
- Albacete BalompiéŞu an#15
- CD EldenseŞu an#15
