AS TrencínOrta saha
Eynel Soares
- Forma numarası
- 7
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20261. Lig
4Maç2 kez ilk 11
237Dakika
1Gol
2Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.14
Gol + asist6
Maç başına dakika77
90 dakikada gol + asist0.70
Sayılar arşivimizdeki 23 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.0G28.02.26 · MFK Skalica 0 - 1 AS Trencín · Puan 7.06.4M07.03.26 · FC Kosice 2 - 0 AS Trencín · Puan 6.47.6G15.03.26 · AS Trencín 2 - 1 MFK Skalica · Puan 7.67.0G21.03.26 · AS Trencín 3 - 1 MFK Ružomberok · Puan 7.06.4G05.04.26 · KFC Komarno 0 - 1 AS Trencín · Puan 6.48.2G26.04.26 · FC Tatran Presov 0 - 1 AS Trencín · Puan 8.26.1B25.07.26 · AS Trencín 1 - 1 KFC Komarno · Puan 6.18.7B01.08.26 · FC Kosice 3 - 3 AS Trencín · Puan 8.78.1M10.10.26 · AS Trencín 0 - 1 FK Dukla Banská Bystrica · Puan 8.15.9M28.10.26 · AS Trencín 0 - 2 SK Slovan Bratislava · Puan 5.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil13 maç · 1.036 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.90 |
| Kilit pas | 1.95 |
| Çalım | 2.55 |
| Pas isabeti | 70% |
| Kazanılan ikili | 45% |
| Top kazanma | 2.87 |
| Aldırdığı faul | 2.42 |
Son maçları
- 1. LigAS Trencín0SK Slovan Bratislava231' Sonradan5.9
- 1. LigAS Trencín0FK Dukla Banská Bystrica190' İlk 118.1
- 1. LigFC Kosice3AS Trencín3Gol 1A2Asist 287' İlk 118.7
- 1. LigAS Trencín1KFC Komarno129' Sonradan6.1
- 1. LigFC Tatran Presov0AS Trencín1AAsist 189' İlk 118.2
- 1. LigKFC Komarno0AS Trencín1Sarı kart 189' İlk 116.4
- 1. LigAS Trencín3MFK Ružomberok190' İlk 117.0
- 1. LigAS Trencín2MFK Skalica1AAsist 1Sarı kart 190' İlk 117.6
- 1. LigFC Kosice2AS Trencín0Sarı kart 190' İlk 116.4
- 1. LigMFK Skalica0AS Trencín1Gol 189' İlk 117.0
- 1. LigAS Trencín1MFK Zemplin Michalovce2Gol 190' İlk 116.4
- 1. LigSK Slovan Bratislava0AS Trencín22Gol 282' İlk 118.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler13 maç · 1.036 dk
Hücum
- Şut (isabetli)20 (14)90 dk’da 1.90
- Başarılı çalım27 / 67
Pas
- Kilit pas1690 dk’da 1.95
- Pas isabeti70%234 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme14 · 7
- Kazanılan ikili mücadele75 / 168
- Aldırdığı faul2390 dk’da 2.42
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1. LigAS Trencín | 4 | 1 | 2 | 237 | 0 | 0 |
| 2025 | 1. LigAS Trencín | 9 | 4 | 2 | 799 | 3 | 0 |
| Premier LeagueFC LNZ Cherkasy | 2 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| 2024 | Premier LeagueFC LNZ Cherkasy | 8 | 0 | 0 | 539 | 1 | 0 |
| Toplam | 23 | 5 | 4 | 1.665 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- AS TrencínŞu an#7
- FC LNZ CherkasyŞu an#7
