Stade ReimsDefans
N'Tamon Elie Ahouonon
- Forma numarası
- 28
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 2
11Maç11 kez ilk 11
990Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.62
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 37 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.9G24.08.26 · Stade Reims 3 - 1 Annecy FC · Puan 6.96.7G29.08.26 · Red Star FC 1 - 4 Stade Reims · Puan 6.76.9B05.09.26 · Stade Reims 2 - 2 En Avant Guingamp · Puan 6.97.1G11.09.26 · Nancy Lorraine 1 - 2 Stade Reims · Puan 7.16.1B18.09.26 · Stade Reims 1 - 1 Montpellier · Puan 6.16.1B18.09.26 · Stade Reims 1 - 1 Montpellier · Puan 6.17.3B10.10.26 · Nantes 0 - 0 Stade Reims · Puan 7.36.3G16.10.26 · Stade Reims 4 - 2 Dijon · Puan 6.36.3B26.10.26 · US Boulogne 1 - 1 Stade Reims · Puan 6.36.5G02.11.26 · Stade Reims 2 - 0 Sochaux Monteliard · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil22 maç · 1.816 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.00 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 88% |
| Kazanılan ikili | 61% |
| Top kazanma | 3.62 |
| Aldırdığı faul | 1.52 |
Son maçları
- Lig 2Stade Reims2Sochaux Monteliard090' İlk 116.5
- Lig 2US Boulogne1Stade Reims190' İlk 116.3
- Lig 2Stade Reims4Dijon290' İlk 116.3
- Lig 2Nantes0Stade Reims090' İlk 117.3
- Lig 2Stade Reims1Montpellier1Sarı kart 190' İlk 116.1
- Lig 2Stade Reims1Montpellier1Sarı kart 190' İlk 116.1
- Lig 2Nancy Lorraine1Stade Reims290' İlk 117.1
- Lig 2Stade Reims2En Avant Guingamp290' İlk 116.9
- Lig 2Red Star FC1Stade Reims490' İlk 116.7
- Lig 2Stade Reims3Annecy FC190' İlk 116.9
- Lig 2Stade Reims3USL Dunkerque390' İlk 116.3
- Lig 2Clermont Foot0Stade Reims0Sarı kart 190' İlk 117.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.816 dk
Hücum
- Şut (isabetli)9 (2)90 dk’da 1.00
- Başarılı çalım7 / 9
Pas
- Kilit pas1
- Pas isabeti88%1.222 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme26 · 21
- Kazanılan ikili mücadele99 / 161
- Aldırdığı faul2390 dk’da 1.52
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 2Stade Reims | 11 | 0 | 0 | 990 | 3 | 0 |
| 2025 | Coupe de FranceStade Reims | 4 | 0 | 0 | 360 | 0 | 0 |
| Lig 2Stade Reims | 15 | 0 | 0 | 1.176 | 4 | 0 | |
| Liga Portugal 2SCU Torreense | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| 2024 | Liga Portugal 2SCU Torreense | 5 | 1 | 1 | 352 | 1 | 0 |
| Toplam | 36 | 1 | 1 | 2.968 | 8 | 0 | |
Kulüpler
- Stade ReimsŞu an#28
- SCU TorreenseŞu an#28
