ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Eitan Tibi

Forma numarası
18
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Premier Lig

7Maç7 kez ilk 11
588Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.89
Gol + asist0
Maç başına dakika69
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 11 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–M14.09.24 · Maccabi Tel Aviv FC 1 - 0 Hapoel Beer Sheva–G03.11.24 · Hapoel Beer Sheva 3 - 1 FC Ashdod8.6G30.11.24 · Hapoel Beer Sheva 1 - 0 Maccabi Netanya · Puan 8.66.6G22.08.26 · Maccabi Petach Tikva 2 - 1 Ironi Kiryat Shmona · Puan 6.66.7M15.09.26 · Beitar Jerusalem 3 - 1 Maccabi Petach Tikva · Puan 6.76.8M19.09.26 · Maccabi Petach Tikva 2 - 4 Hapoel Jerusalem FC · Puan 6.86.4M10.10.26 · Hapoel Haifa 2 - 1 Maccabi Petach Tikva · Puan 6.46.8M17.10.26 · Maccabi Petach Tikva 1 - 2 Maccabi Haifa · Puan 6.87.1G24.10.26 · Hapoel Ramat Gan Givatayim FC 1 - 2 Maccabi Petach Tikva · Puan 7.16.1M01.11.26 · Maccabi Petach Tikva 2 - 5 Hapoel Beer Sheva · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 9 maç

Reyting trendi: Ironi Kiryat Shmona 8.2, Maccabi Netanya 8.6, Ironi Kiryat Shmona 6.6, Beitar Jerusalem 6.7, Hapoel Jerusalem FC 6.8, Hapoel Haifa 6.4, Maccabi Haifa 6.8, Hapoel Ramat Gan Givatayim FC 7.1, Hapoel Beer Sheva 6.1ort. 7.0326.08.24 · Ironi Kiryat Shmona 0 - 1 Hapoel Beer Sheva · 8.230.11.24 · Hapoel Beer Sheva 1 - 0 Maccabi Netanya · 8.622.08.26 · Maccabi Petach Tikva 2 - 1 Ironi Kiryat Shmona · 6.615.09.26 · Beitar Jerusalem 3 - 1 Maccabi Petach Tikva · 6.719.09.26 · Maccabi Petach Tikva 2 - 4 Hapoel Jerusalem FC · 6.810.10.26 · Hapoel Haifa 2 - 1 Maccabi Petach Tikva · 6.417.10.26 · Maccabi Petach Tikva 1 - 2 Maccabi Haifa · 6.824.10.26 · Hapoel Ramat Gan Givatayim FC 1 - 2 Maccabi Petach Tikva · 7.101.11.26 · Maccabi Petach Tikva 2 - 5 Hapoel Beer Sheva · 6.16.18.6

90 dakika başına profil7 maç · 588 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.31, Kilit pas 0.15, Çalım 0.31, Pas isabeti 87%, Kazanılan ikili 78%, Top kazanma 3.83, Aldırdığı faul 0.46Şut: 0.31Kilit pas: 0.15Çalım: 0.31Pas isabeti: 87%Kazanılan ikili: 78%Top kazanma: 3.83Aldırdığı faul: 0.46Şut0.31Kilit pas0.15Çalım0.31Pas isabeti87%Kazanılan ikili78%Top kazanma3.83Aldırdığı faul0.46
90 dakika başına profil
Şut0.31
Kilit pas0.15
Çalım0.31
Pas isabeti87%
Kazanılan ikili78%
Top kazanma3.83
Aldırdığı faul0.46
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2018: Gol 0, Asist 0; 2020: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 11 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 11 maç, Maç başına dakika 7126.08.24 · İlk 11: 90'14.09.24 · Sonradan: 1'03.11.24 · Sonradan: 12'30.11.24 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 90'15.09.26 · İlk 11: 90'19.09.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 58'17.10.26 · İlk 11: 80'24.10.26 · İlk 11: 90'01.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler7 maç · 588 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (0)90 dk’da 0.31
  • Başarılı çalım2 / 2

Pas

  • Kilit pas190 dk’da 0.15
  • Pas isabeti87%307 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme17 · 8
  • Kazanılan ikili mücadele38 / 49
  • Aldırdığı faul390 dk’da 0.46

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Premier LigMaccabi Petach Tikva70058800
2024Premier LigHapoel Beer Sheva40019300
2020Euro ChampionshipIsrael40039000
World Cup - Qualification EuropeIsrael70048910
2018World Cup - Qualification EuropeIsrael1009000
Toplam23001.75010

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım