Qatar SCDefans
Eisa Palangi
- Forma numarası
- 20
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Katar Yıldızlar Ligi
5Maç5 kez ilk 11
316Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.01
Gol + asist0
Maç başına dakika74
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 30 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.8B06.02.26 · Qatar SC 3 - 3 Al Rayyan · Puan 5.86.4G12.03.26 · Qatar SC 2 - 0 Al-Gharafa SC · Puan 6.48.0B18.03.26 · Umm Salal SC 0 - 0 Qatar SC · Puan 8.06.5B08.04.26 · Al Arabi SC (Qatar) 1 - 1 Qatar SC · Puan 6.56.0G13.04.26 · Al-Shamal SC 0 - 2 Qatar SC · Puan 6.05.6M28.08.26 · Qatar SC 2 - 6 Al Sadd SC Doha · Puan 5.64.4M03.09.26 · Al Ahli Doha 1 - 0 Qatar SC · Puan 4.46.2B17.10.26 · Al-Sailiya 2 - 2 Qatar SC · Puan 6.25.8G23.10.26 · Al-Shamal SC 2 - 3 Qatar SC · Puan 5.85.4M30.10.26 · Al-Gharafa SC 2 - 0 Qatar SC · Puan 5.4
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil13 maç · 1.010 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.59 |
| Kilit pas | 1.30 |
| Çalım | 0.56 |
| Pas isabeti | 74% |
| Kazanılan ikili | 38% |
| Top kazanma | 3.41 |
| Aldırdığı faul | 0.74 |
Son maçları
- Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC2Qatar SC0Sarı kart 190' İlk 115.4
- Katar Yıldızlar LigiAl-Shamal SC2Qatar SC379' İlk 115.8
- Katar Yıldızlar LigiAl-Sailiya2Qatar SC290' İlk 116.2
- Katar Yıldızlar LigiAl Ahli Doha1Qatar SC0Kırmızı kart 112' İlk 114.4
- Katar Yıldızlar LigiQatar SC2Al Sadd SC Doha6Sarı kart 145' İlk 115.6
- Katar Yıldızlar LigiAl-Shamal SC0Qatar SC2Sarı kart 164' İlk 116.0
- Katar Yıldızlar LigiAl Arabi SC (Qatar)1Qatar SC1Sarı kart 190' İlk 116.5
- Katar Yıldızlar LigiUmm Salal SC0Qatar SC090' İlk 118.0
- Katar Yıldızlar LigiQatar SC2Al-Gharafa SC0Sarı kart 190' İlk 116.4
- Katar Yıldızlar LigiQatar SC3Al Rayyan390' İlk 115.8
- Katar Yıldızlar LigiAl Ahli Doha1Qatar SC390' İlk 116.4
- Katar Yıldızlar LigiAl-Sailiya2Qatar SC190' İlk 116.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler13 maç · 1.010 dk
Hücum
- Şut (isabetli)2 (1)90 dk’da 0.59
- Başarılı çalım3 / 8
Pas
- Kilit pas790 dk’da 1.30
- Pas isabeti74%378 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme12 · 19
- Kazanılan ikili mücadele28 / 73
- Aldırdığı faul490 dk’da 0.74
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Katar Yıldızlar LigiQatar SC | 5 | 0 | 0 | 316 | 2 | 1 |
| 2025 | Katar Yıldızlar LigiQatar SC | 9 | 0 | 0 | 782 | 4 | 0 |
| 2024 | Katar Yıldızlar LigiQatar SC | 16 | 1 | 1 | 1.194 | 3 | 0 |
| Toplam | 30 | 1 | 1 | 2.292 | 9 | 1 | |
Kulüpler
- Qatar SCŞu an#20
