Riga FCDefans
Emmanuel Maviram
- Forma numarası
- 60
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Virsliga
2Maç2 kez ilk 11
112Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.51
Gol + asist3
Maç başına dakika69
90 dakikada gol + asist0.39
Sayılar arşivimizdeki 30 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.1M21.12.25 · CD Tondela 1 - 2 Casa Pia AC · Puan 5.19.0G03.01.26 · CD Tondela 3 - 1 FC Arouca · Puan 9.06.0M11.01.26 · Moreirense 1 - 0 CD Tondela · Puan 6.06.3M18.01.26 · CD Tondela 0 - 1 Braga · Puan 6.36.0M25.01.26 · Famalicao 3 - 0 CD Tondela · Puan 6.06.5B01.02.26 · CD Tondela 0 - 0 SL Benfica · Puan 6.5–B21.03.26 · CD Tondela 0 - 0 AVS Vila das Aves5.6M03.04.26 · Vitoria Guimaraes 5 - 0 CD Tondela · Puan 5.66.6G26.10.26 · Grobinas SC 2 - 5 Riga FC · Puan 6.67.5B01.11.26 · Ogre United 0 - 0 Riga FC · Puan 7.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil13 maç · 983 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.55 |
| Kilit pas | 2.07 |
| Çalım | 1.23 |
| Pas isabeti | 71% |
| Kazanılan ikili | 42% |
| Top kazanma | 5.61 |
| Aldırdığı faul | 1.36 |
Son maçları
- VirsligaOgre United0Riga FC067' İlk 117.5
- VirsligaGrobinas SC2Riga FC545' İlk 116.6
- Liga PortugalVitoria Guimaraes5CD Tondela056' İlk 115.6
- Liga PortugalCD Tondela0AVS Vila das Aves09' Sonradan
- Liga PortugalCD Tondela0SL Benfica0Sarı kart 164' İlk 116.5
- Liga PortugalFamalicao3CD Tondela090' İlk 116.0
- Liga PortugalCD Tondela0Braga190' İlk 116.3
- Liga PortugalMoreirense1CD Tondela090' İlk 116.0
- Liga PortugalCD Tondela3FC Arouca1Gol 1A2Asist 2Sarı kart 190' İlk 119.0
- Liga PortugalCD Tondela1Casa Pia AC286' İlk 115.1
- Liga PortugalCD Nacional Madeira3CD Tondela1Gol 1Sarı kart 171' İlk 116.5
- Liga PortugalCD Tondela0Porto290' İlk 116.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler13 maç · 983 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (3)90 dk’da 1.55
- Başarılı çalım5 / 12
Pas
- Kilit pas990 dk’da 2.07
- Pas isabeti71%331 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme7 · 18
- Kazanılan ikili mücadele31 / 74
- Aldırdığı faul990 dk’da 1.36
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | VirsligaRiga FC | 2 | 0 | 0 | 112 | 0 | 0 |
| 2025 | Liga PortugalCD Tondela | 20 | 2 | 2 | 1.465 | 4 | 0 |
| 2024 | Liga Portugal 2CD Tondela | 8 | 0 | 1 | 393 | 0 | 0 |
| Toplam | 30 | 2 | 3 | 1.970 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- Riga FCŞu an#60
- CD TondelaŞu an#60
