ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
FC JuarezDefans

Eder López

Forma numarası
14
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Liga MX

5Maç2 kez ilk 11
172Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.34
Gol + asist1
Maç başına dakika42
90 dakikada gol + asist0.22

Sayılar arşivimizdeki 27 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.7M14.01.26 · FC Juarez 0 - 1 Chivas Guadalajara · Puan 6.76.8M31.01.26 · FC Juarez 3 - 4 Cruz Azul AC · Puan 6.8–M08.02.26 · Pachuca 2 - 0 FC Juarez6.3M22.04.26 · Pumas UNAM 4 - 2 FC Juarez · Puan 6.3–M22.08.26 · FC Juarez 1 - 2 Club America6.4M05.09.26 · FC Juarez 0 - 2 Pachuca · Puan 6.46.0M28.09.26 · Club León 2 - 1 FC Juarez · Puan 6.06.2B11.10.26 · FC Juarez 1 - 1 Club Tijuana · Puan 6.25.7M18.10.26 · Cruz Azul AC 5 - 0 FC Juarez · Puan 5.76.6G31.10.26 · FC Juarez 3 - 1 Querétaro FC · Puan 6.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: CF Monterrey 6.7, Club Tijuana 5.6, Pachuca 7.3, Mazatlán 6.9, Chivas Guadalajara 6.7, Cruz Azul AC 6.8, Pumas UNAM 6.3, Pachuca 6.4, Club León 6.0, Club Tijuana 6.2, Cruz Azul AC 5.7, Querétaro FC 6.6ort. 6.4322.10.25 · CF Monterrey 4 - 2 FC Juarez · 6.721.11.25 · Club Tijuana 3 - 1 FC Juarez · 5.624.11.25 · FC Juarez 2 - 1 Pachuca · 7.310.01.26 · Mazatlán 1 - 2 FC Juarez · 6.914.01.26 · FC Juarez 0 - 1 Chivas Guadalajara · 6.731.01.26 · FC Juarez 3 - 4 Cruz Azul AC · 6.822.04.26 · Pumas UNAM 4 - 2 FC Juarez · 6.305.09.26 · FC Juarez 0 - 2 Pachuca · 6.428.09.26 · Club León 2 - 1 FC Juarez · 6.011.10.26 · FC Juarez 1 - 1 Club Tijuana · 6.218.10.26 · Cruz Azul AC 5 - 0 FC Juarez · 5.731.10.26 · FC Juarez 3 - 1 Querétaro FC · 6.66.67.3

90 dakika başına profil12 maç · 537 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.96, Kilit pas 2.18, Pas isabeti 76%, Kazanılan ikili 55%, Top kazanma 5.13, Aldırdığı faul 1.73Şut: 0.96Kilit pas: 2.18Pas isabeti: 76%Kazanılan ikili: 55%Top kazanma: 5.13Aldırdığı faul: 1.73Şut0.96Kilit pas2.18Pas isabeti76%Kazanılan ikili55%Top kazanma5.13Aldırdığı faul1.73
90 dakika başına profil
Şut0.96
Kilit pas2.18
Pas isabeti76%
Kazanılan ikili55%
Top kazanma5.13
Aldırdığı faul1.73
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4223.02.25 · Sonradan: 51'08.03.25 · Sonradan: 31'13.04.25 · Sonradan: 12'21.04.25 · Sonradan: 9'28.04.25 · Sonradan: 15'30.08.25 · Sonradan: 1'22.10.25 · İlk 11: 90'21.11.25 · Sonradan: 30'24.11.25 · İlk 11: 90'10.01.26 · İlk 11: 90'14.01.26 · İlk 11: 66'31.01.26 · Sonradan: 22'08.02.26 · Sonradan: 12'22.04.26 · İlk 11: 55'22.08.26 · Sonradan: 11'05.09.26 · İlk 11: 56'28.09.26 · Sonradan: 28'11.10.26 · Sonradan: 32'18.10.26 · İlk 11: 45'31.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 537 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (0)90 dk’da 0.96
  • Başarılı çalım5 / 9

Pas

  • Kilit pas790 dk’da 2.18
  • Pas isabeti76%211 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme17 · 5
  • Kazanılan ikili mücadele34 / 62
  • Aldırdığı faul690 dk’da 1.73

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Liga MXFC Juarez50017210
2025Liga MXFC Juarez90145611
2024Liga MXFC Juarez120028810
Toplam260191631

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım