Velez SarsfieldDefans
Elías Gómez
- Forma numarası
- 3
- Tam adı
- Elias Gomez
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Liga Profesional
30Maç30 kez ilk 11
2.672Dakika
0Gol
4Asist
7Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.90
Gol + asist2
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.20
Sayılar arşivimizdeki 96 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.2B24.08.26 · CA River Plate BA 2 - 2 Velez Sarsfield · Puan 7.27.2B29.08.26 · Deportivo Riestra 1 - 1 Velez Sarsfield · Puan 7.27.4G06.09.26 · Velez Sarsfield 1 - 0 Estudiantes La Plata · Puan 7.47.4B11.09.26 · Newells Old Boys 1 - 1 Velez Sarsfield · Puan 7.46.5G21.09.26 · Velez Sarsfield 3 - 2 CA Tigre BA · Puan 6.56.3B06.10.26 · Velez Sarsfield 2 - 2 CA Platense Buenos Aires · Puan 6.35.9M12.10.26 · CA Lanus 2 - 0 Velez Sarsfield · Puan 5.97.2G18.10.26 · Velez Sarsfield 1 - 0 Gimnasia y Esgrima de Mendoza · Puan 7.27.8G26.10.26 · Central Cordoba SdE 0 - 5 Velez Sarsfield · Puan 7.86.1B01.11.26 · Velez Sarsfield 2 - 2 San Lorenzo de Almagro · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil32 maç · 2.817 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.90 |
| Kilit pas | 1.27 |
| Çalım | 1.16 |
| Pas isabeti | 76% |
| Kazanılan ikili | 56% |
| Top kazanma | 3.35 |
| Aldırdığı faul | 1.44 |
Son maçları
- Liga ProfesionalVelez Sarsfield2San Lorenzo de Almagro2Sarı kart 190' İlk 116.1
- Liga ProfesionalCentral Cordoba SdE0Velez Sarsfield590' İlk 117.8
- Liga ProfesionalVelez Sarsfield1Gimnasia y Esgrima de Mendoza090' İlk 117.2
- Liga ProfesionalCA Lanus2Velez Sarsfield089' İlk 115.9
- Liga ProfesionalVelez Sarsfield2CA Platense Buenos Aires290' İlk 116.3
- Liga ProfesionalVelez Sarsfield3CA Tigre BA290' İlk 116.5
- Liga ProfesionalNewells Old Boys1Velez Sarsfield1AAsist 190' İlk 117.4
- Liga ProfesionalVelez Sarsfield1Estudiantes La Plata090' İlk 117.4
- Liga ProfesionalDeportivo Riestra1Velez Sarsfield190' İlk 117.2
- Liga ProfesionalCA River Plate BA2Velez Sarsfield2AAsist 1Sarı kart 190' İlk 117.2
- Liga ProfesionalVelez Sarsfield1CSD Defensa y Justicia190' İlk 116.6
- Liga ProfesionalBoca Juniors1Velez Sarsfield1Sarı kart 163' İlk 115.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler32 maç · 2.817 dk
Hücum
- Şut (isabetli)7 (0)90 dk’da 0.90
- Başarılı çalım23 / 56
Pas
- Kilit pas1990 dk’da 1.27
- Pas isabeti76%1.268 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme52 · 40
- Kazanılan ikili mücadele159 / 286
- Aldırdığı faul3590 dk’da 1.44
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga ProfesionalVelez Sarsfield | 30 | 0 | 4 | 2.672 | 7 | 0 |
| 2025 | Copa LibertadoresVelez Sarsfield | 10 | 0 | 4 | 893 | 1 | 0 |
| Liga ProfesionalVelez Sarsfield | 30 | 0 | 0 | 2.459 | 7 | 0 | |
| 2024 | Liga ProfesionalVelez Sarsfield | 25 | 1 | 2 | 2.098 | 2 | 0 |
| Toplam | 95 | 1 | 10 | 8.122 | 17 | 0 | |
Kulüpler
- Velez SarsfieldŞu an#3
- Fortaleza CEŞu an#3
- Racing Club AvellanedaŞu an#3
