EC Vitoria BADefans
Emanuel Britez
- Forma numarası
- 2
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Serie A · Serie B
24Maç22 kez ilk 11
1.925Dakika
0Gol
2Asist
8Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.34
Gol + asist1
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.12
Sayılar arşivimizdeki 82 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.6M10.08.26 · Regatas Flamengo RJ 2 - 0 EC Vitoria BA · Puan 6.67.4G17.08.26 · EC Vitoria BA 1 - 0 Botafogo · Puan 7.46.1M23.08.26 · EC Vitoria BA 0 - 2 EC Bahia · Puan 6.16.3M30.08.26 · Atletico Mineiro 2 - 1 EC Vitoria BA · Puan 6.37.4G08.09.26 · EC Vitoria BA 1 - 0 Grêmio FB Porto Alegrense · Puan 7.45.8B13.09.26 · Mirassol FC 2 - 2 EC Vitoria BA · Puan 5.85.3M20.09.26 · EC Vitoria BA 1 - 3 Cruzeiro EC · Puan 5.3–B20.10.26 · Corinthians SP 1 - 1 EC Vitoria BA6.3B24.10.26 · EC Vitoria BA 1 - 1 CA Paranaense · Puan 6.35.9M31.10.26 · Coritiba 2 - 0 EC Vitoria BA · Puan 5.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil26 maç · 2.128 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.64 |
| Kilit pas | 1.23 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 81% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 3.85 |
| Aldırdığı faul | 1.57 |
Son maçları
- Serie ACoritiba2EC Vitoria BA0Sarı kart 167' İlk 115.9
- Serie AEC Vitoria BA1CA Paranaense1AAsist 190' İlk 116.3
- Serie ACorinthians SP1EC Vitoria BA190' İlk 11
- Serie AEC Vitoria BA1Cruzeiro EC353' Sonradan5.3
- Serie AMirassol FC2EC Vitoria BA2Sarı kart 190' İlk 115.8
- Serie AEC Vitoria BA1Grêmio FB Porto Alegrense090' İlk 117.4
- Serie AAtletico Mineiro2EC Vitoria BA145' İlk 116.3
- Serie AEC Vitoria BA0EC Bahia277' İlk 116.1
- Serie AEC Vitoria BA1Botafogo090' İlk 117.4
- Serie ARegatas Flamengo RJ2EC Vitoria BA090' İlk 116.6
- Serie AEC Vitoria BA0SE Palmeiras4Sarı kart 190' İlk 115.1
- Serie AEC Vitoria BA1CR Vasco da Gama018' Sonradan6.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler26 maç · 2.128 dk
Hücum
- Şut (isabetli)10 (1)90 dk’da 1.64
- Başarılı çalım5 / 5
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.23
- Pas isabeti81%859 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme26 · 30
- Kazanılan ikili mücadele94 / 166
- Aldırdığı faul2290 dk’da 1.57
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie AEC Vitoria BA | 12 | 0 | 1 | 890 | 3 | 0 |
| Serie BFortaleza CE | 12 | 0 | 1 | 1.035 | 5 | 1 | |
| 2025 | Copa LibertadoresFortaleza CE | 3 | 0 | 0 | 250 | 2 | 0 |
| Serie AFortaleza CE | 18 | 0 | 1 | 1.598 | 9 | 0 | |
| 2024 | CONMEBOL SudamericanaFortaleza CE | 8 | 0 | 0 | 675 | 3 | 0 |
| Serie AFortaleza CE | 29 | 0 | 2 | 2.430 | 9 | 1 | |
| Toplam | 82 | 0 | 5 | 6.878 | 31 | 2 | |
Kulüpler
- EC Vitoria BAŞu an#2
- Fortaleza CEŞu an#19
- Velez SarsfieldŞu an#33
