SC Cambuur LeeuwardenOrta saha
Ethan Apkakou
- Forma numarası
- 17
Orta saha
Sezon 2026Eredivisie
5Maç1 kez ilk 11
136Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.51
Gol + asist0
Maç başına dakika46
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 18 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8B10.04.26 · FC Den Bosch 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.87.0M17.04.26 · De Graafschap 3 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 7.07.0G24.04.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 1 Vitesse Arnhem · Puan 7.06.2M07.08.26 · SC Cambuur Leeuwarden 0 - 4 Excelsior · Puan 6.26.6M23.08.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 5 Feyenoord Rotterdam · Puan 6.6–B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden–B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden6.5G11.10.26 · PEC Zwolle 0 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.55.9G27.10.26 · VV Kloetinge 0 - 2 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 5.96.1G31.10.26 · SC Cambuur Leeuwarden 4 - 0 Go Ahead Eagles · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil16 maç · 648 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.37 |
| Kilit pas | 1.92 |
| Çalım | 1.75 |
| Pas isabeti | 91% |
| Kazanılan ikili | 52% |
| Top kazanma | 7.68 |
Son maçları
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden4Go Ahead Eagles052' Sonradan6.1
- KNVB KupasıVV Kloetinge0SC Cambuur Leeuwarden2Sarı kart 190' İlk 115.9
- EredivisiePEC Zwolle0SC Cambuur Leeuwarden145' İlk 116.5
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden111' Sonradan
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden111' Sonradan
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden2Feyenoord Rotterdam545' Sonradan6.6
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden0Excelsior424' Sonradan6.2
- Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden2Vitesse Arnhem163' İlk 117.0
- Eerste DivisieDe Graafschap3SC Cambuur Leeuwarden159' İlk 117.0
- Eerste DivisieFC Den Bosch1SC Cambuur Leeuwarden156' Sonradan6.8
- Eerste DivisieEmmen2SC Cambuur Leeuwarden417' Sonradan6.2
- Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden3Jong AZ Alkmaar428' Sonradan6.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 18 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler16 maç · 648 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (1)90 dk’da 1.37
- Başarılı çalım7 / 10
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.92
- Pas isabeti91%317 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme9 · 19
- Kazanılan ikili mücadele29 / 56
- Aldırdığı faul8
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieSC Cambuur Leeuwarden | 5 | 0 | 0 | 136 | 0 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden | 11 | 0 | 1 | 512 | 2 | 0 |
| Toplam | 16 | 0 | 1 | 648 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- SC Cambuur LeeuwardenŞu an#17