ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Emmanuel Adegboyega

Forma numarası
36
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026EFL Trophy · Lig 2

6Maç4 kez ilk 11
322Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.49
Gol + asist0
Maç başına dakika56
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 48 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.3M14.04.26 · Wigan Athletic 3 - 0 Rotherham United · Puan 6.36.7G18.04.26 · Leyton Orient 0 - 2 Rotherham United · Puan 6.76.5M21.04.26 · Rotherham United 0 - 2 Luton · Puan 6.56.3B25.04.26 · Rotherham United 1 - 1 Reading · Puan 6.36.8G29.08.26 · Rotherham United 2 - 1 Chesterfield FC · Puan 6.85.8M05.09.26 · Bristol Rovers 1 - 0 Rotherham United · Puan 5.8–B12.09.26 · Rotherham United 3 - 3 Salford City–G19.09.26 · Northampton Town 0 - 1 Rotherham United7.5B22.09.26 · York City FC 1 - 1 Rotherham United · Puan 7.56.0M06.10.26 · Rotherham United 0 - 4 Bradford City · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Cardiff City 6.6, Doncaster Rovers 5.8, Bradford City 6.4, Plymouth Argyle 6.4, Wigan Athletic 6.3, Leyton Orient 6.7, Luton 6.5, Reading 6.3, Chesterfield FC 6.8, Bristol Rovers 5.8, York City FC 7.5, Bradford City 6.0ort. 6.4207.02.26 · Rotherham United 0 - 3 Cardiff City · 6.621.02.26 · Rotherham United 1 - 2 Doncaster Rovers · 5.824.02.26 · Bradford City 1 - 0 Rotherham United · 6.428.02.26 · Rotherham United 1 - 0 Plymouth Argyle · 6.414.04.26 · Wigan Athletic 3 - 0 Rotherham United · 6.318.04.26 · Leyton Orient 0 - 2 Rotherham United · 6.721.04.26 · Rotherham United 0 - 2 Luton · 6.525.04.26 · Rotherham United 1 - 1 Reading · 6.329.08.26 · Rotherham United 2 - 1 Chesterfield FC · 6.805.09.26 · Bristol Rovers 1 - 0 Rotherham United · 5.822.09.26 · York City FC 1 - 1 Rotherham United · 7.506.10.26 · Rotherham United 0 - 4 Bradford City · 6.06.07.5

90 dakika başına profil17 maç · 918 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.56, Kilit pas 0.82, Çalım 0.54, Pas isabeti 71%, Kazanılan ikili 69%, Top kazanma 3.67, Aldırdığı faul 2.06Şut: 1.56Kilit pas: 0.82Çalım: 0.54Pas isabeti: 71%Kazanılan ikili: 69%Top kazanma: 3.67Aldırdığı faul: 2.06Şut1.56Kilit pas0.82Çalım0.54Pas isabeti71%Kazanılan ikili69%Top kazanma3.67Aldırdığı faul2.06
90 dakika başına profil
Şut1.56
Kilit pas0.82
Çalım0.54
Pas isabeti71%
Kazanılan ikili69%
Top kazanma3.67
Aldırdığı faul2.06
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 3, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 32025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5926.04.25 · İlk 11: 90'03.05.25 · İlk 11: 78'10.05.25 · İlk 11: 90'27.01.26 · Sonradan: 17'31.01.26 · Sonradan: 50'07.02.26 · İlk 11: 65'21.02.26 · İlk 11: 90'24.02.26 · İlk 11: 87'28.02.26 · İlk 11: 36'14.03.26 · Sonradan: 9'14.04.26 · Sonradan: 17'18.04.26 · İlk 11: 45'21.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 58'05.09.26 · İlk 11: 78'12.09.26 · Sonradan: 11'19.09.26 · Sonradan: 11'22.09.26 · İlk 11: 90'06.10.26 · İlk 11: 74'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 918 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (2)90 dk’da 1.56
  • Başarılı çalım2 / 4

Pas

  • Kilit pas390 dk’da 0.82
  • Pas isabeti71%382 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme25 · 8
  • Kazanılan ikili mücadele72 / 104
  • Aldırdığı faul1190 dk’da 2.06

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026EFL TrophyRotherham United20016400
Lig 2Rotherham United40015800
2025Lig 1Rotherham United111059620
2024İskoç PremiershipDundee United31302.582101
Toplam48403.500121

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım