ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Dame Traoré

Forma numarası
6
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Katar Yıldızlar Ligi

4Maç4 kez ilk 11
290Dakika
0Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.17
Gol + asist1
Maç başına dakika53
90 dakikada gol + asist0.17

Sayılar arşivimizdeki 24 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.9M12.03.26 · Qatar SC 2 - 0 Al-Gharafa SC · Puan 5.96.2M18.03.26 · Al-Gharafa SC 1 - 4 Al Ahli Doha · Puan 6.2–M04.04.26 · Al-Duhail SC 3 - 2 Al-Gharafa SC5.7B08.04.26 · Al-Wakrah 3 - 3 Al-Gharafa SC · Puan 5.76.0B27.04.26 · Al-Gharafa SC 1 - 1 Al-Shahaniya SC · Puan 6.05.7M05.09.26 · Al Sadd SC Doha 4 - 1 Al-Gharafa SC · Puan 5.76.6B18.10.26 · Al-Gharafa SC 0 - 0 Al Rayyan · Puan 6.65.8B22.10.26 · Al-Gharafa SC 2 - 2 Al Ahli Doha · Puan 5.8–M26.10.26 · Al-Ahli (Jeddah) 2 - 1 Al-Gharafa SC7.5G30.10.26 · Al-Gharafa SC 2 - 0 Qatar SC · Puan 7.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Al-Shahaniya SC 7.1, Qatar SC 6.3, Al-Wakrah 7.5, Al Sadd SC Doha 5.6, Qatar SC 5.9, Al Ahli Doha 6.2, Al-Wakrah 5.7, Al-Shahaniya SC 6.0, Al Sadd SC Doha 5.7, Al Rayyan 6.6, Al Ahli Doha 5.8, Qatar SC 7.5ort. 6.3318.04.25 · Al-Gharafa SC 1 - 2 Al-Shahaniya SC · 7.107.11.25 · Al-Gharafa SC 2 - 1 Qatar SC · 6.321.11.25 · Al-Gharafa SC 1 - 0 Al-Wakrah · 7.531.01.26 · Al-Gharafa SC 1 - 3 Al Sadd SC Doha · 5.612.03.26 · Qatar SC 2 - 0 Al-Gharafa SC · 5.918.03.26 · Al-Gharafa SC 1 - 4 Al Ahli Doha · 6.208.04.26 · Al-Wakrah 3 - 3 Al-Gharafa SC · 5.727.04.26 · Al-Gharafa SC 1 - 1 Al-Shahaniya SC · 6.005.09.26 · Al Sadd SC Doha 4 - 1 Al-Gharafa SC · 5.718.10.26 · Al-Gharafa SC 0 - 0 Al Rayyan · 6.622.10.26 · Al-Gharafa SC 2 - 2 Al Ahli Doha · 5.830.10.26 · Al-Gharafa SC 2 - 0 Qatar SC · 7.57.57.5

90 dakika başına profil12 maç · 761 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.71, Kilit pas 0.47, Çalım 0.00, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 49%, Top kazanma 2.03, Aldırdığı faul 0.00Şut: 0.71Kilit pas: 0.47Çalım: 0.00Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 49%Top kazanma: 2.03Aldırdığı faul: 0.00Şut0.71Kilit pas0.47Çalım0.00Pas isabeti83%Kazanılan ikili49%Top kazanma2.03Aldırdığı faul0.00
90 dakika başına profil
Şut0.71
Kilit pas0.47
Çalım0.00
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili49%
Top kazanma2.03
Aldırdığı faul0.00
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5622.11.24 · İlk 11: 90'08.12.24 · Sonradan: 10'11.01.25 · İlk 11: 90'22.01.25 · İlk 11: 90'29.01.25 · İlk 11: 23'04.04.25 · Sonradan: 1'18.04.25 · Sonradan: 45'07.11.25 · İlk 11: 90'21.11.25 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 58'12.03.26 · İlk 11: 90'18.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · Sonradan: 12'08.04.26 · Sonradan: 15'27.04.26 · Sonradan: 26'05.09.26 · İlk 11: 39'18.10.26 · İlk 11: 72'22.10.26 · İlk 11: 90'26.10.26 · Sonradan: 11'30.10.26 · İlk 11: 89'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 761 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (0)90 dk’da 0.71

Pas

  • Kilit pas290 dk’da 0.47
  • Pas isabeti83%248 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme9 · 7
  • Kazanılan ikili mücadele20 / 41
  • Aldırdığı faul090 dk’da 0.00

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC40129000
2025Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC80047100
2024Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC110066010
Toplam23011.42110

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım