CF MontrealForvet
Dante Sealy
- Forma numarası
- 17
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026MLS · MLS
25Maç18 kez ilk 11
1.359Dakika
0Gol
2Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.25
Gol + asist0
Maç başına dakika54
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 73 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3G02.08.26 · Colorado Rapids 1 - 0 Austin FC · Puan 6.37.6G16.08.26 · Colorado Rapids 2 - 0 Sporting Kansas City · Puan 7.66.5G20.08.26 · Colorado Rapids 1 - 0 Los Angeles FC · Puan 6.55.9M23.08.26 · San Diego FC 3 - 0 Colorado Rapids · Puan 5.96.1M30.08.26 · Inter Miami CF 7 - 1 CF Montreal · Puan 6.16.3M10.09.26 · CF Montreal 1 - 2 Charlotte FC · Puan 6.35.9M13.09.26 · Colorado Rapids 1 - 0 CF Montreal · Puan 5.96.3M20.09.26 · CF Montreal 0 - 2 Columbus Crew · Puan 6.35.8M24.10.26 · CF Montreal 0 - 2 Nashville SC · Puan 5.85.8M29.10.26 · Charlotte FC 4 - 0 CF Montreal · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil25 maç · 1.359 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.40 |
| Kilit pas | 2.32 |
| Çalım | 1.68 |
| Pas isabeti | 80% |
| Kazanılan ikili | 43% |
| Top kazanma | 2.29 |
| Aldırdığı faul | 2.14 |
Son maçları
- MLSCharlotte FC4CF Montreal045' İlk 115.8
- MLSCF Montreal0Nashville SC271' İlk 115.8
- MLSCF Montreal0Columbus Crew235' Sonradan6.3
- MLSColorado Rapids1CF Montreal0Sarı kart 190' İlk 115.9
- MLSCF Montreal1Charlotte FC264' İlk 116.3
- MLSInter Miami CF7CF Montreal131' Sonradan6.1
- MLSSan Diego FC3Colorado Rapids045' İlk 115.9
- MLSColorado Rapids1Los Angeles FC028' Sonradan6.5
- MLSColorado Rapids2Sporting Kansas City066' İlk 117.6
- MLSColorado Rapids1Austin FC062' İlk 116.3
- MLSSt Louis City SC1Colorado Rapids017' İlk 116.0
- MLSColorado Rapids1San Diego FC090' İlk 116.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler25 maç · 1.359 dk
Hücum
- Şut (isabetli)25 (12)90 dk’da 2.40
- Başarılı çalım11 / 33
Pas
- Kilit pas2190 dk’da 2.32
- Pas isabeti80%430 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme14 · 3
- Kazanılan ikili mücadele53 / 124
- Aldırdığı faul2190 dk’da 2.14
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | MLSCF Montreal | 5 | 0 | 0 | 265 | 1 | 0 |
| MLSColorado Rapids | 20 | 0 | 2 | 1.094 | 1 | 0 | |
| 2025 | MLSCF Montreal | 30 | 9 | 1 | 2.435 | 6 | 0 |
| 2024 | MLSFC Dallas | 17 | 1 | 0 | 890 | 3 | 0 |
| Toplam | 72 | 10 | 3 | 4.684 | 11 | 0 | |
Kulüpler
- CF MontrealŞu an#17
- FC DallasŞu an#11
- Colorado RapidsŞu an#7
