- Uyruk
- France
- Yaş
- 22
- Forma numarası
- 42
- Doğum yeri
- Bagnolet
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: Wikidata (CC0), API-Football
Sezon 2026Bundesliga · DFB Pokal
9Maç7 kez ilk 11
589Dakika
2Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.57
Gol + asist3
Maç başına dakika60
90 dakikada gol + asist0.45
Sayılar arşivimizdeki 36 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.9G22.08.26 · MSV Duisburg 1 - 3 SV Elversberg · Puan 5.97.5G29.08.26 · SV Elversberg 3 - 2 Bayer Leverkusen · Puan 7.57.9G05.09.26 · Borussia Monchengladbach 3 - 4 SV Elversberg · Puan 7.96.2M13.09.26 · SV Elversberg 1 - 2 Bayern Munich · Puan 6.26.5B20.09.26 · Schalke 04 0 - 0 SV Elversberg · Puan 6.55.9M10.10.26 · 1. FC Union Berlin 1 - 0 SV Elversberg · Puan 5.96.3G17.10.26 · SV Elversberg 4 - 3 Augsburg · Puan 6.35.8M24.10.26 · RB Leipzig 4 - 0 SV Elversberg · Puan 5.8–M27.10.26 · SV Elversberg 0 - 2 Darmstadt 987.1G30.10.26 · SV Elversberg 4 - 1 1. FSV Mainz 05 · Puan 7.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 1.959 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.07 |
| Kilit pas | 1.71 |
| Çalım | 1.63 |
| Pas isabeti | 72% |
| Kazanılan ikili | 35% |
| Top kazanma | 1.11 |
| Aldırdığı faul | 1.45 |
Son maçları
- BundesligaSV Elversberg41. FSV Mainz 051AAsist 188' İlk 117.1
- DFB PokalSV Elversberg0Darmstadt 98213' Sonradan
- BundesligaRB Leipzig4SV Elversberg071' İlk 115.8
- BundesligaSV Elversberg4Augsburg377' İlk 116.3
- Bundesliga1. FC Union Berlin1SV Elversberg020' Sonradan5.9
- BundesligaSchalke 040SV Elversberg076' İlk 116.5
- BundesligaSV Elversberg1Bayern Munich273' İlk 116.2
- BundesligaBorussia Monchengladbach3SV Elversberg4Gol 188' İlk 117.9
- BundesligaSV Elversberg3Bayer Leverkusen2Gol 175' İlk 117.5
- DFB PokalMSV Duisburg1SV Elversberg321' Sonradan5.9
- 2.BundesligaSV Elversberg3SC Preussen Munster02Gol 272' İlk 117.9
- 2.BundesligaFortuna Düsseldorf3SV Elversberg190' İlk 115.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 1.959 dk
Hücum
- Şut (isabetli)37 (18)90 dk’da 2.07
- Başarılı çalım18 / 31
Pas
- Kilit pas1490 dk’da 1.71
- Pas isabeti72%244 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme9 · 3
- Kazanılan ikili mücadele65 / 188
- Aldırdığı faul1990 dk’da 1.45
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | BundesligaSV Elversberg | 8 | 2 | 1 | 568 | 0 | 0 |
| DFB PokalSV Elversberg | 1 | 0 | 0 | 21 | 0 | 0 | |
| 2025 | 2.BundesligaSV Elversberg | 17 | 6 | 0 | 1.164 | 0 | 0 |
| 3. LigaTSG 1899 Hoffenheim II | 5 | 3 | 0 | 343 | 1 | 0 | |
| 2024 | BundesligaTSG 1899 Hoffenheim | 2 | 0 | 0 | 31 | 0 | 0 |
| Regionalliga BatıTSG 1899 Hoffenheim II | 32 | 20 | – | 2.352 | 4 | 1 | |
| Regionalliga BayernTSG 1899 Hoffenheim II | 32 | 20 | – | 2.352 | 4 | 1 | |
| Regionalliga Güney BatıTSG 1899 Hoffenheim II | 32 | 20 | – | 2.352 | 4 | 1 | |
| Regionalliga KuzeyTSG 1899 Hoffenheim II | 32 | 20 | – | 2.352 | 4 | 1 | |
| Regionalliga Kuzey DoğuTSG 1899 Hoffenheim II | 32 | 20 | – | 2.352 | 4 | 1 | |
| UEFA Avrupa LigiTSG 1899 Hoffenheim | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 0 | |
| Toplam | 195 | 113 | 1 | 13.987 | 21 | 5 | |
Kulüpler
- SV ElversbergŞu an#42
- TSG 1899 Hoffenheim IIŞu an#13
- TSG 1899 HoffenheimŞu an#52
Hakkında
David Mokwa, SV Elversberg formasıyla forvet olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 3 May 2004, Bagnolet (22 yaşında). Uyruğu: France. 2026 sezonunda 9 maçta 589 dakika oynadı; 2 gol, 1 asist.
Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir
