ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Mohamed Diadié

Forma numarası
5
Defans

Sezon 2026Liga Portugal 2 · UEFA Avrupa Ligi

4Maç4 kez ilk 11
344Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.32
Gol + asist0
Maç başına dakika91
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 16 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.9G22.03.26 · FC Felgueiras 1932 0 - 3 SCU Torreense · Puan 6.97.0G18.04.26 · SCU Torreense 1 - 0 CS Marítimo · Puan 7.06.8B20.05.26 · SCU Torreense 0 - 0 Casa Pia AC · Puan 6.86.5G24.05.26 · Sporting CP 1 - 2 SCU Torreense · Puan 6.56.2M28.05.26 · Casa Pia AC 2 - 0 SCU Torreense · Puan 6.26.5G17.09.26 · Lillestrom SK 1 - 2 SCU Torreense · Puan 6.55.5M10.10.26 · CD Tondela 1 - 0 SCU Torreense · Puan 5.56.1M15.10.26 · SCU Torreense 1 - 2 Sunderland · Puan 6.15.3M22.10.26 · Ferencvárosi TC 4 - 1 SCU Torreense · Puan 5.36.4G05.11.26 · SCU Torreense 3 - 2 FC Ararat-Armenia · Puan 6.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Pacos Ferreira 7.2, Porto B 5.8, FC Felgueiras 1932 6.9, CS Marítimo 7.0, Casa Pia AC 6.8, Sporting CP 6.5, Casa Pia AC 6.2, Lillestrom SK 6.5, CD Tondela 5.5, Sunderland 6.1, Ferencvárosi TC 5.3, FC Ararat-Armenia 6.4ort. 6.3515.02.26 · Pacos Ferreira 0 - 0 SCU Torreense · 7.228.02.26 · SCU Torreense 0 - 3 Porto B · 5.822.03.26 · FC Felgueiras 1932 0 - 3 SCU Torreense · 6.918.04.26 · SCU Torreense 1 - 0 CS Marítimo · 7.020.05.26 · SCU Torreense 0 - 0 Casa Pia AC · 6.824.05.26 · Sporting CP 1 - 2 SCU Torreense · 6.528.05.26 · Casa Pia AC 2 - 0 SCU Torreense · 6.217.09.26 · Lillestrom SK 1 - 2 SCU Torreense · 6.510.10.26 · CD Tondela 1 - 0 SCU Torreense · 5.515.10.26 · SCU Torreense 1 - 2 Sunderland · 6.122.10.26 · Ferencvárosi TC 4 - 1 SCU Torreense · 5.305.11.26 · SCU Torreense 3 - 2 FC Ararat-Armenia · 6.46.47.2

90 dakika başına profil14 maç · 1.274 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.83, Kilit pas 0.50, Çalım 1.00, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 68%, Top kazanma 2.46, Aldırdığı faul 0.90Şut: 0.83Kilit pas: 0.50Çalım: 1.00Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 68%Top kazanma: 2.46Aldırdığı faul: 0.90Şut0.83Kilit pas0.50Çalım1.00Pas isabeti79%Kazanılan ikili68%Top kazanma2.46Aldırdığı faul0.90
90 dakika başına profil
Şut0.83
Kilit pas0.50
Çalım1.00
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili68%
Top kazanma2.46
Aldırdığı faul0.90
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 16 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 16 maç, Maç başına dakika 8825.08.25 · Sonradan: 45'06.12.25 · İlk 11: 90'21.12.25 · İlk 11: 90'11.01.26 · İlk 11: 90'15.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'20.05.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 120'28.05.26 · İlk 11: 90'17.09.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 74'15.10.26 · İlk 11: 90'22.10.26 · İlk 11: 90'05.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler14 maç · 1.274 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (0)90 dk’da 0.83
  • Başarılı çalım5 / 6

Pas

  • Kilit pas290 dk’da 0.50
  • Pas isabeti79%542 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme11 · 14
  • Kazanılan ikili mücadele52 / 76
  • Aldırdığı faul1090 dk’da 0.90

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Liga Portugal 2SCU Torreense1007401
UEFA Avrupa LigiSCU Torreense30027000
2025Lig 2Stade Reims1004500
Liga PortugalSCU Torreense20018000
Liga Portugal 2SCU Torreense60054000
Portekiz KupasıSCU Torreense20021000
Toplam15001.31901

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım