MillwallOrta saha
Derek Mazou-Sacko
- Forma numarası
- 49
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Championship
9Maç8 kez ilk 11
696Dakika
0Gol
0Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.47
Gol + asist0
Maç başına dakika79
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 66 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.9M02.09.26 · Millwall 0 - 3 Wrexham · Puan 5.96.9G05.09.26 · Millwall 4 - 0 Bolton Wanderers · Puan 6.96.2M12.09.26 · Blackburn Rovers 3 - 1 Millwall · Puan 6.26.9B15.09.26 · Middlesbrough 2 - 2 Millwall · Puan 6.97.1B19.09.26 · Millwall 2 - 2 West Ham United · Puan 7.16.2G10.10.26 · Preston North End 0 - 1 Millwall · Puan 6.25.8M13.10.26 · Millwall 0 - 1 Swansea City · Puan 5.87.1B17.10.26 · Millwall 2 - 2 Lincoln City · Puan 7.15.8M24.10.26 · Portsmouth 2 - 1 Millwall · Puan 5.86.8G31.10.26 · Millwall 4 - 1 Derby County · Puan 6.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil25 maç · 1.375 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.50 |
| Kilit pas | 1.81 |
| Çalım | 0.33 |
| Pas isabeti | 84% |
| Kazanılan ikili | 52% |
| Top kazanma | 5.09 |
| Aldırdığı faul | 1.10 |
Son maçları
- ChampionshipMillwall4Derby County1Sarı kart 190' İlk 116.8
- ChampionshipPortsmouth2Millwall190' İlk 115.8
- ChampionshipMillwall2Lincoln City290' İlk 117.1
- ChampionshipMillwall0Swansea City1Sarı kart 190' İlk 115.8
- ChampionshipPreston North End0Millwall1Sarı kart 190' İlk 116.2
- ChampionshipMillwall2West Ham United289' İlk 117.1
- ChampionshipMiddlesbrough2Millwall2Sarı kart 190' İlk 116.9
- ChampionshipBlackburn Rovers3Millwall176' İlk 116.2
- ChampionshipMillwall4Bolton Wanderers055' İlk 116.9
- ChampionshipMillwall0Wrexham326' Sonradan5.9
- ChampionshipMillwall0Hull City285' İlk 116.7
- ChampionshipHull City0Millwall090' İlk 117.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler25 maç · 1.375 dk
Hücum
- Şut (isabetli)13 (5)90 dk’da 1.50
- Başarılı çalım1 / 6
Pas
- Kilit pas990 dk’da 1.81
- Pas isabeti84%516 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme30 · 24
- Kazanılan ikili mücadele61 / 117
- Aldırdığı faul1290 dk’da 1.10
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ChampionshipMillwall | 9 | 0 | 0 | 696 | 4 | 0 |
| 2025 | ChampionshipMillwall | 23 | 1 | 1 | 1.190 | 2 | 0 |
| Lig 2Rodez | 3 | 0 | 0 | 247 | 1 | 0 | |
| 2024 | Lig 2Rodez | 30 | 1 | 0 | 1.002 | 0 | 0 |
| Toplam | 65 | 2 | 1 | 3.135 | 7 | 0 | |
