ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Dennis Gyamfi

Forma numarası
76
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Challenger Pro Ligi

7Maç7 kez ilk 11
335Dakika
1Gol
0Asist
2Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.58
Gol + asist1
Maç başına dakika54
90 dakikada gol + asist0.17

Sayılar arşivimizdeki 29 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.5G27.04.26 · K Beerschot VA 3 - 2 Patro Eisden Maasmechelen · Puan 6.56.1M02.05.26 · Lommel SK 3 - 1 K Beerschot VA · Puan 6.16.6M09.05.26 · K Beerschot VA 1 - 3 Lommel SK · Puan 6.67.7G16.08.26 · K Beerschot VA 4 - 0 KAA Gent B · Puan 7.74.3G29.08.26 · RSCA Futures 0 - 1 K Beerschot VA · Puan 4.3–G11.09.26 · K Beerschot VA 3 - 1 K. Lierse Kempenzonen–G19.09.26 · KSC Hasselt 0 - 1 K Beerschot VA7.1G10.10.26 · K Beerschot VA 5 - 1 RFC Liege · Puan 7.16.7G25.10.26 · Eupen 1 - 2 K Beerschot VA · Puan 6.77.6G31.10.26 · K Beerschot VA 3 - 0 Royal Francs-Borains · Puan 7.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: RSCA Futures 5.2, Patro Eisden Maasmechelen 7.5, Eupen 6.7, Patro Eisden Maasmechelen 6.9, Patro Eisden Maasmechelen 6.5, Lommel SK 6.1, Lommel SK 6.6, KAA Gent B 7.7, RSCA Futures 4.3, RFC Liege 7.1, Eupen 6.7, Royal Francs-Borains 7.6ort. 6.5710.03.26 · K Beerschot VA 4 - 2 RSCA Futures · 5.220.03.26 · Patro Eisden Maasmechelen 0 - 4 K Beerschot VA · 7.510.04.26 · Eupen 3 - 3 K Beerschot VA · 6.723.04.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 1 K Beerschot VA · 6.927.04.26 · K Beerschot VA 3 - 2 Patro Eisden Maasmechelen · 6.502.05.26 · Lommel SK 3 - 1 K Beerschot VA · 6.109.05.26 · K Beerschot VA 1 - 3 Lommel SK · 6.616.08.26 · K Beerschot VA 4 - 0 KAA Gent B · 7.729.08.26 · RSCA Futures 0 - 1 K Beerschot VA · 4.310.10.26 · K Beerschot VA 5 - 1 RFC Liege · 7.125.10.26 · Eupen 1 - 2 K Beerschot VA · 6.731.10.26 · K Beerschot VA 3 - 0 Royal Francs-Borains · 7.67.67.7

90 dakika başına profil28 maç · 1.683 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.64, Kilit pas 1.22, Çalım 1.09, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 68%, Top kazanma 3.61, Aldırdığı faul 3.80Şut: 0.64Kilit pas: 1.22Çalım: 1.09Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 68%Top kazanma: 3.61Aldırdığı faul: 3.80Şut0.64Kilit pas1.22Çalım1.09Pas isabeti84%Kazanılan ikili68%Top kazanma3.61Aldırdığı faul3.80
90 dakika başına profil
Şut0.64
Kilit pas1.22
Çalım1.09
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili68%
Top kazanma3.61
Aldırdığı faul3.80
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 02026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6301.02.26 · İlk 11: 66'07.02.26 · Sonradan: 2'14.02.26 · Sonradan: 27'22.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 84'06.03.26 · İlk 11: 90'10.03.26 · İlk 11: 89'20.03.26 · İlk 11: 90'10.04.26 · İlk 11: 90'23.04.26 · İlk 11: 85'27.04.26 · Sonradan: 57'02.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 56'16.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 41'11.09.26 · İlk 11: 8'19.09.26 · İlk 11: 11'10.10.26 · İlk 11: 12'25.10.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 83'

Ayrıntılı istatistikler28 maç · 1.683 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (2)90 dk’da 0.64
  • Başarılı çalım10 / 21

Pas

  • Kilit pas1190 dk’da 1.22
  • Pas isabeti84%692 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme39 · 22
  • Kazanılan ikili mücadele144 / 213
  • Aldırdığı faul7090 dk’da 3.80

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Challenger Pro LigiK Beerschot VA71033521
2025Challenger Pro LigiK Beerschot VA18001.06841
Pro LigiK Beerschot VA40028800
Toplam29101.69162

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım