Stade ReimsDefans
Daouda Guindo
- Forma numarası
- 27
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 2
10Maç10 kez ilk 11
900Dakika
1Gol
4Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.26
Gol + asist5
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.50
Sayılar arşivimizdeki 51 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.6B14.08.26 · Stade Reims 3 - 3 USL Dunkerque · Puan 6.68.2G24.08.26 · Stade Reims 3 - 1 Annecy FC · Puan 8.28.1G29.08.26 · Red Star FC 1 - 4 Stade Reims · Puan 8.16.2B05.09.26 · Stade Reims 2 - 2 En Avant Guingamp · Puan 6.27.6G11.09.26 · Nancy Lorraine 1 - 2 Stade Reims · Puan 7.67.8B18.09.26 · Stade Reims 1 - 1 Montpellier · Puan 7.86.6B10.10.26 · Nantes 0 - 0 Stade Reims · Puan 6.69.0G16.10.26 · Stade Reims 4 - 2 Dijon · Puan 9.06.3B26.10.26 · US Boulogne 1 - 1 Stade Reims · Puan 6.36.2G02.11.26 · Stade Reims 2 - 0 Sochaux Monteliard · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil30 maç · 2.400 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.23 |
| Kilit pas | 1.80 |
| Çalım | 1.01 |
| Pas isabeti | 80% |
| Kazanılan ikili | 60% |
| Top kazanma | 4.44 |
| Aldırdığı faul | 1.48 |
Son maçları
- Lig 2Stade Reims2Sochaux Monteliard0Sarı kart 190' İlk 116.2
- Lig 2US Boulogne1Stade Reims190' İlk 116.3
- Lig 2Stade Reims4Dijon2Gol 1AAsist 190' İlk 119.0
- Lig 2Nantes0Stade Reims090' İlk 116.6
- Lig 2Stade Reims1Montpellier190' İlk 117.8
- Lig 2Nancy Lorraine1Stade Reims290' İlk 117.6
- Lig 2Stade Reims2En Avant Guingamp290' İlk 116.2
- Lig 2Red Star FC1Stade Reims4AAsist 1Sarı kart 190' İlk 118.1
- Lig 2Stade Reims3Annecy FC1AAsist 190' İlk 118.2
- Lig 2Stade Reims3USL Dunkerque3AAsist 1Sarı kart 190' İlk 116.6
- Lig 2Clermont Foot0Stade Reims090' İlk 117.7
- Lig 1Stade Brestois1Angers SCO182' İlk 117.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler30 maç · 2.400 dk
Hücum
- Şut (isabetli)19 (6)90 dk’da 1.23
- Başarılı çalım8 / 16
Pas
- Kilit pas2590 dk’da 1.80
- Pas isabeti80%949 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme52 · 44
- Kazanılan ikili mücadele103 / 172
- Aldırdığı faul2390 dk’da 1.48
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 2Stade Reims | 10 | 1 | 4 | 900 | 2 | 0 |
| 2025 | Coupe de FranceStade Brestois | 1 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| Lig 1Stade Brestois | 25 | 1 | 1 | 1.700 | 4 | 1 | |
| 2024 | BundesligaRed Bull Salzburg | 10 | 0 | 0 | 477 | 1 | 0 |
| UEFA Şampiyonlar LigiRed Bull Salzburg | 4 | 1 | 0 | 152 | 1 | 0 | |
| Toplam | 50 | 3 | 5 | 3.238 | 8 | 1 | |
Kulüpler
- Stade ReimsŞu an#27
- Red Bull SalzburgŞu an#29
- Stade BrestoisŞu an#14
