ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Chicago FireOrta saha

Dje Tah D'Avilla

Forma numarası
42
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026MLS

28Maç24 kez ilk 11
2.033Dakika
1Gol
0Asist
9Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.61
Gol + asist0
Maç başına dakika73
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 55 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–B23.08.26 · NY Red Bulls 1 - 1 Chicago Fire7.4B29.08.26 · Seattle Sounders 2 - 2 Chicago Fire · Puan 7.46.6B06.09.26 · Toronto FC 4 - 4 Chicago Fire · Puan 6.67.0B10.09.26 · Chicago Fire 1 - 1 Inter Miami CF · Puan 7.06.7M14.09.26 · Chicago Fire 1 - 2 New England Revolution · Puan 6.76.2M20.09.26 · Nashville SC 3 - 0 Chicago Fire · Puan 6.26.7G27.09.26 · Charlotte FC 0 - 1 Chicago Fire · Puan 6.77.6G07.10.26 · Chicago Fire 3 - 1 Vancouver Whitecaps · Puan 7.64.3G10.10.26 · Chicago Fire 2 - 1 New York City FC · Puan 4.37.0M18.10.26 · New England Revolution 1 - 0 Chicago Fire · Puan 7.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Charlotte FC 7.0, Portland Timbers 9.1, Orlando City 6.8, Seattle Sounders 7.4, Toronto FC 6.6, Inter Miami CF 7.0, New England Revolution 6.7, Nashville SC 6.2, Charlotte FC 6.7, Vancouver Whitecaps 7.6, New York City FC 4.3, New England Revolution 7.0ort. 6.8702.08.26 · Chicago Fire 2 - 1 Charlotte FC · 7.017.08.26 · Chicago Fire 2 - 1 Portland Timbers · 9.120.08.26 · Orlando City 1 - 2 Chicago Fire · 6.829.08.26 · Seattle Sounders 2 - 2 Chicago Fire · 7.406.09.26 · Toronto FC 4 - 4 Chicago Fire · 6.610.09.26 · Chicago Fire 1 - 1 Inter Miami CF · 7.014.09.26 · Chicago Fire 1 - 2 New England Revolution · 6.720.09.26 · Nashville SC 3 - 0 Chicago Fire · 6.227.09.26 · Charlotte FC 0 - 1 Chicago Fire · 6.707.10.26 · Chicago Fire 3 - 1 Vancouver Whitecaps · 7.610.10.26 · Chicago Fire 2 - 1 New York City FC · 4.318.10.26 · New England Revolution 1 - 0 Chicago Fire · 7.07.09.1

90 dakika başına profil28 maç · 2.033 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.48, Kilit pas 1.16, Çalım 1.60, Pas isabeti 89%, Kazanılan ikili 53%, Top kazanma 3.71, Aldırdığı faul 1.76Şut: 1.48Kilit pas: 1.16Çalım: 1.60Pas isabeti: 89%Kazanılan ikili: 53%Top kazanma: 3.71Aldırdığı faul: 1.76Şut1.48Kilit pas1.16Çalım1.60Pas isabeti89%Kazanılan ikili53%Top kazanma3.71Aldırdığı faul1.76
90 dakika başına profil
Şut1.48
Kilit pas1.16
Çalım1.60
Pas isabeti89%
Kazanılan ikili53%
Top kazanma3.71
Aldırdığı faul1.76
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 2, Asist 1; 2026: Gol 1, Asist 02025 · Gol: 22025 · Asist: 12026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7526.04.26 · İlk 11: 84'03.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 80'14.05.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · Sonradan: 29'23.07.26 · İlk 11: 63'26.07.26 · İlk 11: 63'02.08.26 · İlk 11: 88'17.08.26 · İlk 11: 90'20.08.26 · İlk 11: 90'23.08.26 · Sonradan: 8'29.08.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · İlk 11: 78'10.09.26 · İlk 11: 90'14.09.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · İlk 11: 79'27.09.26 · İlk 11: 90'07.10.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 43'18.10.26 · İlk 11: 68'

Ayrıntılı istatistikler28 maç · 2.033 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)10 (7)90 dk’da 1.48
  • Başarılı çalım19 / 27

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 1.16
  • Pas isabeti89%1.320 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme36 · 27
  • Kazanılan ikili mücadele91 / 171
  • Aldırdığı faul2790 dk’da 1.76

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026MLSChicago Fire28102.03391
2025MLSChicago Fire24211.39551
2024Liga Portugal 2Uniao Leiria30024220
Toplam55313.670162

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım