ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Forge FCKaleci

Dimitry Bertaud

Forma numarası
16
Kaleci

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Kanada Premier Ligi

21Maç21 kez ilk 11
1.890Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.61
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 26 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.4B03.08.26 · HFX Wanderers 0 - 0 Forge FC · Puan 6.46.5M08.08.26 · Forge FC 0 - 1 Vancouver FC · Puan 6.56.3M16.08.26 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · Puan 6.36.1G20.08.26 · Forge FC 3 - 2 FC Supra du Quebec · Puan 6.17.0M29.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 0 Forge FC · Puan 7.07.0B06.09.26 · Forge FC 1 - 1 Inter Toronto FC · Puan 7.07.3G13.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · Puan 7.36.5B20.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · Puan 6.57.0B25.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 1 - 1 Forge FC · Puan 7.06.0B01.11.26 · Atletico Ottawa 2 - 2 Forge FC · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FC Supra du Quebec 5.9, Inter Toronto FC 6.2, HFX Wanderers 6.4, Vancouver FC 6.5, Cavalry FC 6.3, FC Supra du Quebec 6.1, FC Supra du Quebec 7.0, Inter Toronto FC 7.0, Atletico Ottawa 7.3, Cavalry FC 6.5, FC Pacific Greater Victoria 7.0, Atletico Ottawa 6.0ort. 6.5205.07.26 · FC Supra du Quebec 1 - 2 Forge FC · 5.927.07.26 · Inter Toronto FC 1 - 3 Forge FC · 6.203.08.26 · HFX Wanderers 0 - 0 Forge FC · 6.408.08.26 · Forge FC 0 - 1 Vancouver FC · 6.516.08.26 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · 6.320.08.26 · Forge FC 3 - 2 FC Supra du Quebec · 6.129.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 0 Forge FC · 7.006.09.26 · Forge FC 1 - 1 Inter Toronto FC · 7.013.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · 7.320.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · 6.525.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 1 - 1 Forge FC · 7.001.11.26 · Atletico Ottawa 2 - 2 Forge FC · 6.06.07.3

Son maçları

  • Kanada Premier LigiAtletico Ottawa2Forge FC290' İlk 116.0
  • Kanada Premier LigiFC Pacific Greater Victoria1Forge FC190' İlk 117.0
  • Kanada Premier LigiCavalry FC1Forge FC190' İlk 116.5
  • Kanada Premier LigiForge FC3Atletico Ottawa090' İlk 117.3
  • Kanada Premier LigiForge FC1Inter Toronto FC190' İlk 117.0
  • Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec1Forge FC090' İlk 117.0
  • Kanada Premier LigiForge FC3FC Supra du Quebec290' İlk 116.1
  • Kanada Premier LigiCavalry FC2Forge FC190' İlk 116.3
  • Kanada Premier LigiForge FC0Vancouver FC190' İlk 116.5
  • Kanada Premier LigiHFX Wanderers0Forge FC090' İlk 116.4
  • Kanada Premier LigiInter Toronto FC1Forge FC390' İlk 116.2
  • Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec1Forge FC290' İlk 115.9

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 9018.04.26 · İlk 11: 90'27.04.26 · İlk 11: 90'13.05.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 90'31.05.26 · İlk 11: 90'07.06.26 · İlk 11: 90'11.06.26 · İlk 11: 90'01.07.26 · İlk 11: 90'05.07.26 · İlk 11: 90'27.07.26 · İlk 11: 90'03.08.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 90'16.08.26 · İlk 11: 90'20.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · İlk 11: 90'25.10.26 · İlk 11: 90'01.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.890 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)0 (0)90 dk’da 0.00

Pas

  • Kilit pas190 dk’da 0.09
  • Pas isabeti78%455 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme1 · 0
  • Kazanılan ikili mücadele12 / 13
  • Aldırdığı faul390 dk’da 0.25

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Kanada Premier LigiForge FC21001.89000
2024Coupe de FranceMontpellier1009000
Lig 1Montpellier40036000
Toplam26002.34000

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım