Albacete BalompiéDefans
Daniel Bernabeu
- Forma numarası
- 27
Defans
Sezon 2026Segunda Division
9Maç2 kez ilk 11
271Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.58
Gol + asist2
Maç başına dakika30
90 dakikada gol + asist0.61
Sayılar arşivimizdeki 19 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.3G09.05.26 · Albacete Balompié 2 - 1 Cultural Leonesa · Puan 7.36.6M16.08.26 · UD Las Palmas 2 - 1 Albacete Balompié · Puan 6.67.5M22.08.26 · Albacete Balompié 1 - 2 Real Sociedad B · Puan 7.5–M29.08.26 · Albacete Balompié 0 - 1 Real Oviedo6.0B12.09.26 · Granada 1 - 1 Albacete Balompié · Puan 6.06.1M18.09.26 · Albacete Balompié 1 - 2 Córdoba CF · Puan 6.1–M12.10.26 · Real Valladolid 5 - 0 Albacete Balompié6.4M17.10.26 · Sporting Gijon 2 - 1 Albacete Balompié · Puan 6.46.1G25.10.26 · Albacete Balompié 2 - 0 CD Eldense · Puan 6.16.6G31.10.26 · Albacete Balompié 2 - 1 CE Sabadell FC · Puan 6.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil18 maç · 772 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.83 |
| Kilit pas | 1.98 |
| Çalım | 2.03 |
| Pas isabeti | 75% |
| Kazanılan ikili | 49% |
| Top kazanma | 5.23 |
| Aldırdığı faul | 3.94 |
Son maçları
- Segunda DivisionAlbacete Balompié2CE Sabadell FC136' İlk 116.6
- Segunda DivisionAlbacete Balompié2CD Eldense021' Sonradan6.1
- Segunda DivisionSporting Gijon2Albacete Balompié174' İlk 116.4
- Segunda DivisionReal Valladolid5Albacete Balompié012' Sonradan
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Córdoba CF225' Sonradan6.1
- Segunda DivisionGranada1Albacete Balompié125' Sonradan6.0
- Segunda DivisionAlbacete Balompié0Real Oviedo113' Sonradan
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Real Sociedad B2Gol 145' Sonradan7.5
- Segunda DivisionUD Las Palmas2Albacete Balompié120' Sonradan6.6
- Segunda DivisionAlbacete Balompié2Cultural Leonesa1AAsist 125' Sonradan7.3
- Segunda DivisionAlbacete Balompié0Eibar315' Sonradan6.5
- Segunda DivisionCD Mirandes1Albacete Balompié145' İlk 116.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 19 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler18 maç · 772 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (1)90 dk’da 1.83
- Başarılı çalım7 / 22
Pas
- Kilit pas790 dk’da 1.98
- Pas isabeti75%240 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme18 · 13
- Kazanılan ikili mücadele54 / 111
- Aldırdığı faul2090 dk’da 3.94
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Segunda DivisionAlbacete Balompié | 9 | 1 | 0 | 271 | 0 | 0 |
| 2025 | Copa del ReyAlbacete Balompié | 3 | 0 | 0 | 201 | 1 | 0 |
| Segunda DivisionAlbacete Balompié | 7 | 0 | 1 | 321 | 1 | 0 | |
| Toplam | 19 | 1 | 1 | 793 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- Albacete BalompiéŞu an#27