ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Danny Armstrong

İskoç futbolcu

Uyruk
Scotland
Yaş
29
Boy
175 cm
Kilo
70 kg
Forma numarası
77
Doğum yeri
Taunton
Tam adı
Daniel Armstrong
Orta saha

Fotoğraf: Exxy · CC BY-SA 4.0 · Vikipedi · Kaynaklar: Wikidata (CC0), Wikimedia Commons

Sezon 2026Superliga

14Maç14 kez ilk 11
1.104Dakika
6Gol
10Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan8.25
Gol + asist12
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist1.38

Sayılar arşivimizdeki 87 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

8.6G08.08.26 · FC Dinamo Bucuresti 4 - 0 FC Voluntari · Puan 8.67.2G15.08.26 · FC Rapid Bükreş 0 - 1 FC Dinamo Bucuresti · Puan 7.28.6G22.08.26 · FC Dinamo Bucuresti 2 - 1 FC Universitatea Cluj · Puan 8.68.0B29.08.26 · FC Corvinul Hunedoara 1 - 1 FC Dinamo Bucuresti · Puan 8.08.6G05.09.26 · FC Dinamo Bucuresti 2 - 1 FCSB · Puan 8.68.7G11.09.26 · AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 1 - 3 FC Dinamo Bucuresti · Puan 8.77.6G20.09.26 · FC Dinamo Bucuresti 4 - 0 FCV Farul Constanta · Puan 7.68.7G09.10.26 · ACS Sepsi Sic 0 - 2 FC Dinamo Bucuresti · Puan 8.78.9G16.10.26 · FC Dinamo Bucuresti 2 - 0 FC Botosani · Puan 8.97.6B25.10.26 · CFR Cluj 2 - 2 FC Dinamo Bucuresti · Puan 7.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Universitatea Craiova 8.1, FC Otelul Galati 6.9, FC Voluntari 8.6, FC Rapid Bükreş 7.2, FC Universitatea Cluj 8.6, FC Corvinul Hunedoara 8.0, FCSB 8.6, AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 8.7, FCV Farul Constanta 7.6, ACS Sepsi Sic 8.7, FC Botosani 8.9, CFR Cluj 7.6ort. 8.1325.07.26 · FC Dinamo Bucuresti 5 - 1 Universitatea Craiova · 8.131.07.26 · FC Otelul Galati 1 - 1 FC Dinamo Bucuresti · 6.908.08.26 · FC Dinamo Bucuresti 4 - 0 FC Voluntari · 8.615.08.26 · FC Rapid Bükreş 0 - 1 FC Dinamo Bucuresti · 7.222.08.26 · FC Dinamo Bucuresti 2 - 1 FC Universitatea Cluj · 8.629.08.26 · FC Corvinul Hunedoara 1 - 1 FC Dinamo Bucuresti · 8.005.09.26 · FC Dinamo Bucuresti 2 - 1 FCSB · 8.611.09.26 · AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 1 - 3 FC Dinamo Bucuresti · 8.720.09.26 · FC Dinamo Bucuresti 4 - 0 FCV Farul Constanta · 7.609.10.26 · ACS Sepsi Sic 0 - 2 FC Dinamo Bucuresti · 8.716.10.26 · FC Dinamo Bucuresti 2 - 0 FC Botosani · 8.925.10.26 · CFR Cluj 2 - 2 FC Dinamo Bucuresti · 7.67.68.9

90 dakika başına profil37 maç · 2.595 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.43, Kilit pas 3.55, Çalım 1.86, Pas isabeti 71%, Kazanılan ikili 51%, Top kazanma 2.76, Aldırdığı faul 2.01Şut: 2.43Kilit pas: 3.55Çalım: 1.86Pas isabeti: 71%Kazanılan ikili: 51%Top kazanma: 2.76Aldırdığı faul: 2.01Şut2.43Kilit pas3.55Çalım1.86Pas isabeti71%Kazanılan ikili51%Top kazanma2.76Aldırdığı faul2.01
90 dakika başına profil
Şut2.43
Kilit pas3.55
Çalım1.86
Pas isabeti71%
Kazanılan ikili51%
Top kazanma2.76
Aldırdığı faul2.01
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 3, Asist 8; 2025: Gol 6, Asist 8; 2026: Gol 6, Asist 102024 · Gol: 32024 · Asist: 82025 · Gol: 62025 · Asist: 82026 · Gol: 62026 · Asist: 10

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7712.04.26 · Sonradan: 21'18.04.26 · Sonradan: 51'26.04.26 · İlk 11: 77'03.05.26 · İlk 11: 90'10.05.26 · İlk 11: 82'16.05.26 · İlk 11: 90'29.05.26 · İlk 11: 111'19.07.26 · İlk 11: 90'25.07.26 · İlk 11: 65'31.07.26 · İlk 11: 85'08.08.26 · İlk 11: 89'15.08.26 · İlk 11: 87'22.08.26 · İlk 11: 74'29.08.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 88'11.09.26 · İlk 11: 71'20.09.26 · İlk 11: 64'09.10.26 · İlk 11: 62'16.10.26 · İlk 11: 82'25.10.26 · İlk 11: 73'

Ayrıntılı istatistikler37 maç · 2.595 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)48 (32)90 dk’da 2.43
  • Başarılı çalım29 / 70

Pas

  • Kilit pas8690 dk’da 3.55
  • Pas isabeti71%865 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme27 · 15
  • Kazanılan ikili mücadele133 / 260
  • Aldırdığı faul4990 dk’da 2.01

Bir bakışta kariyer

Bir bakışta kariyer: Dunfermline Athletic · 2018–2018, Raith Rovers · 2018–2019, Ross County · 2019–2019, Raith Rovers · 2019–2021, Kilmarnock · 2021–2025, FC Dinamo Bucharest · 2025–Dunfermline Athletic · 2018–2018Raith Rovers · 2018–2019Ross County · 2019–2019Raith R…Raith Rovers · 2019–2021KilmarnockKilmarnock · 2021–2025FC Di…FC Dinamo Bucharest · 2025–

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026SuperligaFC Dinamo Bucuresti146101.10430
2025SuperligaFC Dinamo Bucuresti39682.66580
2024İskoç PremiershipFC Kilmarnock33382.04491
UEFA Konferans LigiFC Kilmarnock20010110
Toplam8815265.914211

Kulüpler

Hakkında

Danny Armstrong, FC Dinamo Bucuresti formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 11 Eki 1997, Taunton (29 yaşında). Uyruğu: Scotland. Boyu: 175 cm. 2026 sezonunda 14 maçta 1.104 dakika oynadı; 6 gol, 10 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım