Albacete BalompiéDefans
Carlos Neva
- Forma numarası
- 21
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Segunda Division
13Maç13 kez ilk 11
1.150Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.62
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 68 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2M06.09.26 · CD Castellon 2 - 0 Albacete Balompié · Puan 6.26.6B12.09.26 · Granada 1 - 1 Albacete Balompié · Puan 6.67.0M18.09.26 · Albacete Balompié 1 - 2 Córdoba CF · Puan 7.07.5M25.09.26 · Girona 2 - 0 Albacete Balompié · Puan 7.56.3M03.10.26 · Albacete Balompié 1 - 3 Eibar · Puan 6.36.3M03.10.26 · Albacete Balompié 1 - 3 Eibar · Puan 6.35.8M12.10.26 · Real Valladolid 5 - 0 Albacete Balompié · Puan 5.86.3M17.10.26 · Sporting Gijon 2 - 1 Albacete Balompié · Puan 6.36.5G25.10.26 · Albacete Balompié 2 - 0 CD Eldense · Puan 6.57.7G31.10.26 · Albacete Balompié 2 - 1 CE Sabadell FC · Puan 7.7
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil39 maç · 3.202 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.00 |
| Kilit pas | 0.94 |
| Çalım | 0.91 |
| Pas isabeti | 79% |
| Kazanılan ikili | 59% |
| Top kazanma | 3.97 |
| Aldırdığı faul | 1.68 |
Son maçları
- Segunda DivisionAlbacete Balompié2CE Sabadell FC190' İlk 117.7
- Segunda DivisionAlbacete Balompié2CD Eldense090' İlk 116.5
- Segunda DivisionSporting Gijon2Albacete Balompié190' İlk 116.3
- Segunda DivisionReal Valladolid5Albacete Balompié090' İlk 115.8
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Eibar390' İlk 116.3
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Eibar390' İlk 116.3
- Segunda DivisionGirona2Albacete Balompié090' İlk 117.5
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Córdoba CF290' İlk 117.0
- Segunda DivisionGranada1Albacete Balompié190' İlk 116.6
- Segunda DivisionCD Castellon2Albacete Balompié090' İlk 116.2
- Segunda DivisionAlbacete Balompié0Real Oviedo190' İlk 116.9
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Real Sociedad B290' İlk 116.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler39 maç · 3.202 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (2)90 dk’da 1.00
- Başarılı çalım9 / 15
Pas
- Kilit pas1390 dk’da 0.94
- Pas isabeti79%1.402 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme48 · 54
- Kazanılan ikili mücadele122 / 208
- Aldırdığı faul4190 dk’da 1.68
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Segunda DivisionAlbacete Balompié | 13 | 0 | 0 | 1.150 | 0 | 0 |
| 2025 | Copa del ReyAlbacete Balompié | 4 | 0 | 0 | 277 | 0 | 0 |
| Segunda DivisionAlbacete Balompié | 32 | 0 | 2 | 2.670 | 3 | 0 | |
| 2024 | Segunda DivisionGranada | 19 | 1 | 1 | 1.509 | 3 | 1 |
| Toplam | 68 | 1 | 3 | 5.606 | 6 | 1 | |
Kulüpler
- Albacete BalompiéŞu an#21
- GranadaŞu an#15
