Exeter CityOrta saha
Charlie Cummins
- Forma numarası
- 16
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026EFL Trophy · Lig 2
14Maç14 kez ilk 11
1.260Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.62
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 29 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4M12.09.26 · Port Vale 1 - 0 Exeter City · Puan 6.46.2B19.09.26 · Exeter City 0 - 0 Tranmere Rovers · Puan 6.27.0M26.09.26 · Bristol Rovers 1 - 0 Exeter City · Puan 7.06.9G03.10.26 · Exeter City 1 - 0 Rotherham United · Puan 6.95.9B06.10.26 · Exeter City 2 - 2 Oxford United · Puan 5.96.2G10.10.26 · Shrewsbury Town 0 - 1 Exeter City · Puan 6.26.4B17.10.26 · Colchester United 0 - 0 Exeter City · Puan 6.47.5G20.10.26 · Exeter City 2 - 0 Crewe Alexandra · Puan 7.57.2G24.10.26 · Exeter City 2 - 1 Fleetwood Town · Puan 7.26.5M31.10.26 · Salford City 2 - 1 Exeter City · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil27 maç · 2.121 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.48 |
| Kilit pas | 1.18 |
| Çalım | 1.67 |
| Pas isabeti | 69% |
| Kazanılan ikili | 53% |
| Top kazanma | 3.29 |
| Aldırdığı faul | 2.17 |
Son maçları
- League TwoSalford City2Exeter City190' İlk 116.5
- Lig 2Exeter City2Fleetwood Town1Gol 190' İlk 117.2
- League TwoExeter City2Crewe Alexandra090' İlk 117.5
- League TwoColchester United0Exeter City0Sarı kart 190' İlk 116.4
- League TwoShrewsbury Town0Exeter City190' İlk 116.2
- EFL TrophyExeter City2Oxford United290' İlk 115.9
- League TwoExeter City1Rotherham United0Sarı kart 190' İlk 116.9
- League TwoBristol Rovers1Exeter City090' İlk 117.0
- League TwoExeter City0Tranmere Rovers090' İlk 116.2
- League TwoPort Vale1Exeter City090' İlk 116.4
- League TwoExeter City0Walsall090' İlk 117.2
- League TwoExeter City1Barnet FC190' İlk 117.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler27 maç · 2.121 dk
Hücum
- Şut (isabetli)16 (6)90 dk’da 1.48
- Başarılı çalım19 / 41
Pas
- Kilit pas1890 dk’da 1.18
- Pas isabeti69%700 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme41 · 18
- Kazanılan ikili mücadele169 / 318
- Aldırdığı faul4590 dk’da 2.17
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EFL TrophyExeter City | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Lig 2Exeter City | 13 | 0 | 0 | 1.170 | 3 | 0 | |
| 2025 | FA CupWeston Super Mare AFC | 1 | 0 | 0 | 89 | 1 | 0 |
| Lig 1Exeter City | 13 | 0 | 0 | 773 | 0 | 0 | |
| Toplam | 28 | 0 | 0 | 2.122 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- Exeter CityŞu an#16
- Weston Super Mare AFCŞu an#19
