ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Charles Auguste

Forma numarası
2
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Kanada Premier Ligi

19Maç18 kez ilk 11
1.547Dakika
0Gol
1Asist
6Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.66
Gol + asist0
Maç başına dakika83
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 20 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.4G29.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 0 Forge FC · Puan 6.45.7M12.09.26 · FC Supra du Quebec 0 - 2 HFX Wanderers · Puan 5.78.5G20.09.26 · Atletico Ottawa 0 - 2 FC Supra du Quebec · Puan 8.56.4M26.09.26 · Cavalry FC 6 - 0 FC Supra du Quebec · Puan 6.46.9G04.10.26 · FC Supra du Quebec 5 - 0 FC Pacific Greater Victoria · Puan 6.96.9G07.10.26 · Inter Toronto FC 1 - 2 FC Supra du Quebec · Puan 6.96.2B10.10.26 · FC Supra du Quebec 2 - 2 Vancouver FC · Puan 6.27.5G17.10.26 · FC Supra du Quebec 3 - 0 Inter Toronto FC · Puan 7.54.9G25.10.26 · HFX Wanderers 3 - 4 FC Supra du Quebec · Puan 4.97.2G02.11.26 · FC Supra du Quebec 2 - 1 Cavalry FC · Puan 7.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Forge FC 5.2, Inter Toronto FC 5.7, Forge FC 6.4, HFX Wanderers 5.7, Atletico Ottawa 8.5, Cavalry FC 6.4, FC Pacific Greater Victoria 6.9, Inter Toronto FC 6.9, Vancouver FC 6.2, Inter Toronto FC 7.5, HFX Wanderers 4.9, Cavalry FC 7.2ort. 6.4620.08.26 · Forge FC 3 - 2 FC Supra du Quebec · 5.223.08.26 · Inter Toronto FC 1 - 1 FC Supra du Quebec · 5.729.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 0 Forge FC · 6.412.09.26 · FC Supra du Quebec 0 - 2 HFX Wanderers · 5.720.09.26 · Atletico Ottawa 0 - 2 FC Supra du Quebec · 8.526.09.26 · Cavalry FC 6 - 0 FC Supra du Quebec · 6.404.10.26 · FC Supra du Quebec 5 - 0 FC Pacific Greater Victoria · 6.907.10.26 · Inter Toronto FC 1 - 2 FC Supra du Quebec · 6.910.10.26 · FC Supra du Quebec 2 - 2 Vancouver FC · 6.217.10.26 · FC Supra du Quebec 3 - 0 Inter Toronto FC · 7.525.10.26 · HFX Wanderers 3 - 4 FC Supra du Quebec · 4.902.11.26 · FC Supra du Quebec 2 - 1 Cavalry FC · 7.27.28.5

90 dakika başına profil20 maç · 1.637 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.07, Kilit pas 1.14, Çalım 0.35, Pas isabeti 87%, Kazanılan ikili 55%, Top kazanma 4.06, Aldırdığı faul 0.94Şut: 1.07Kilit pas: 1.14Çalım: 0.35Pas isabeti: 87%Kazanılan ikili: 55%Top kazanma: 4.06Aldırdığı faul: 0.94Şut1.07Kilit pas1.14Çalım0.35Pas isabeti87%Kazanılan ikili55%Top kazanma4.06Aldırdığı faul0.94
90 dakika başına profil
Şut1.07
Kilit pas1.14
Çalım0.35
Pas isabeti87%
Kazanılan ikili55%
Top kazanma4.06
Aldırdığı faul0.94
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8225.04.26 · İlk 11: 90'13.05.26 · İlk 11: 90'30.05.26 · İlk 11: 90'07.06.26 · İlk 11: 90'05.07.26 · İlk 11: 78'18.07.26 · İlk 11: 90'25.07.26 · İlk 11: 82'16.08.26 · İlk 11: 90'20.08.26 · İlk 11: 89'23.08.26 · Sonradan: 16'29.08.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 45'20.09.26 · İlk 11: 90'26.09.26 · İlk 11: 67'04.10.26 · İlk 11: 90'07.10.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'25.10.26 · İlk 11: 90'02.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.637 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)12 (2)90 dk’da 1.07
  • Başarılı çalım2 / 2

Pas

  • Kilit pas1590 dk’da 1.14
  • Pas isabeti87%1.045 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme36 · 27
  • Kazanılan ikili mücadele57 / 103
  • Aldırdığı faul990 dk’da 0.94

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Kanada Premier LigiFC Supra du Quebec19011.54760
Toplam19011.54760

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım