ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
CatanzaroDefans

Bruno Verrengia

Forma numarası
26
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Coppa Italia · Serie B

9Maç9 kez ilk 11
667Dakika
2Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.92
Gol + asist3
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.36

Sayılar arşivimizdeki 24 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.9M08.05.26 · Catanzaro 2 - 3 AS Bari · Puan 7.96.3B15.08.26 · Catanzaro 2 - 2 FC Sudtirol · Puan 6.37.0M21.08.26 · LR Vicenza Virtus 3 - 2 Catanzaro · Puan 7.07.0M21.08.26 · LR Vicenza Virtus 3 - 2 Catanzaro · Puan 7.06.2M30.08.26 · AC Pisa 2 - 1 Catanzaro · Puan 6.26.2M30.08.26 · AC Pisa 2 - 1 Catanzaro · Puan 6.27.3M05.09.26 · FC Sudtirol 2 - 0 Catanzaro · Puan 7.37.3M05.09.26 · FC Sudtirol 2 - 0 Catanzaro · Puan 7.37.0G12.09.26 · Catanzaro 1 - 0 Carrarese · Puan 7.07.0G12.09.26 · Catanzaro 1 - 0 Carrarese · Puan 7.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Carrarese 6.1, FC Modena 5.9, AS Bari 7.9, FC Sudtirol 6.3, LR Vicenza Virtus 7.0, LR Vicenza Virtus 7.0, AC Pisa 6.2, AC Pisa 6.2, FC Sudtirol 7.3, FC Sudtirol 7.3, Carrarese 7.0, Carrarese 7.0ort. 6.7704.03.26 · Carrarese 3 - 3 Catanzaro · 6.114.04.26 · Catanzaro 2 - 2 FC Modena · 5.908.05.26 · Catanzaro 2 - 3 AS Bari · 7.915.08.26 · Catanzaro 2 - 2 FC Sudtirol · 6.321.08.26 · LR Vicenza Virtus 3 - 2 Catanzaro · 7.021.08.26 · LR Vicenza Virtus 3 - 2 Catanzaro · 7.030.08.26 · AC Pisa 2 - 1 Catanzaro · 6.230.08.26 · AC Pisa 2 - 1 Catanzaro · 6.205.09.26 · FC Sudtirol 2 - 0 Catanzaro · 7.305.09.26 · FC Sudtirol 2 - 0 Catanzaro · 7.312.09.26 · Catanzaro 1 - 0 Carrarese · 7.012.09.26 · Catanzaro 1 - 0 Carrarese · 7.07.07.9

90 dakika başına profil16 maç · 911 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.60, Kilit pas 1.33, Çalım 0.50, Pas isabeti 95%, Kazanılan ikili 48%, Top kazanma 4.44, Aldırdığı faul 0.78Şut: 0.60Kilit pas: 1.33Çalım: 0.50Pas isabeti: 95%Kazanılan ikili: 48%Top kazanma: 4.44Aldırdığı faul: 0.78Şut0.60Kilit pas1.33Çalım0.50Pas isabeti95%Kazanılan ikili48%Top kazanma4.44Aldırdığı faul0.78
90 dakika başına profil
Şut0.60
Kilit pas1.33
Çalım0.50
Pas isabeti95%
Kazanılan ikili48%
Top kazanma4.44
Aldırdığı faul0.78
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 2, Asist 0; 2026: Gol 2, Asist 02025 · Gol: 22026 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5726.09.25 · Sonradan: 45'01.10.25 · İlk 11: 73'04.10.25 · İlk 11: 90'19.10.25 · İlk 11: 28'10.01.26 · Sonradan: 28'17.01.26 · Sonradan: 8'01.03.26 · Sonradan: 13'04.03.26 · İlk 11: 79'11.04.26 · Sonradan: 11'14.04.26 · Sonradan: 15'08.05.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · İlk 11: 73'21.08.26 · İlk 11: 90'21.08.26 · İlk 11: 90'30.08.26 · İlk 11: 90'30.08.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 72'05.09.26 · İlk 11: 72'12.09.26 · İlk 11: 45'12.09.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler16 maç · 911 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (3)90 dk’da 0.60
  • Başarılı çalım2 / 5

Pas

  • Kilit pas490 dk’da 1.33
  • Pas isabeti95%553 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme10 · 14
  • Kazanılan ikili mücadele23 / 48
  • Aldırdığı faul590 dk’da 0.78

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Coppa ItaliaCatanzaro1007300
Serie BCatanzaro82059400
2025Serie BCatanzaro152067101
Toplam24401.33801

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım