ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Brahim Traoré

Forma numarası
61
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Ekstraklasa

13Maç13 kez ilk 11
1.169Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.85
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 53 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.7G16.08.26 · KS Cracovia 2 - 1 KS Rakow Czestochowa · Puan 6.77.8G21.08.26 · KS Cracovia 3 - 2 KS Wieczysta Krakow · Puan 7.86.4M29.08.26 · RKS Radomiak Radom 2 - 1 KS Cracovia · Puan 6.47.1M06.09.26 · KS Cracovia 0 - 1 Gornik Zabrze · Puan 7.16.0M13.09.26 · Wisla Plock 3 - 1 KS Cracovia · Puan 6.06.1M19.09.26 · GKS Katowice 3 - 2 KS Cracovia · Puan 6.17.4G10.10.26 · KS Cracovia 3 - 1 Zaglebie Lubin · Puan 7.47.1B17.10.26 · KS Cracovia 1 - 1 Legia Warshaw · Puan 7.16.7M24.10.26 · Piast Gliwice 3 - 1 KS Cracovia · Puan 6.77.2M30.10.26 · KS Cracovia 1 - 2 LKP Motor Lublin · Puan 7.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Pogon Szczecin 6.3, Slask Wroclaw 7.8, KS Rakow Czestochowa 6.7, KS Wieczysta Krakow 7.8, RKS Radomiak Radom 6.4, Gornik Zabrze 7.1, Wisla Plock 6.0, GKS Katowice 6.1, Zaglebie Lubin 7.4, Legia Warshaw 7.1, Piast Gliwice 6.7, LKP Motor Lublin 7.2ort. 6.8803.08.26 · KS Cracovia 0 - 2 Pogon Szczecin · 6.309.08.26 · Slask Wroclaw 0 - 0 KS Cracovia · 7.816.08.26 · KS Cracovia 2 - 1 KS Rakow Czestochowa · 6.721.08.26 · KS Cracovia 3 - 2 KS Wieczysta Krakow · 7.829.08.26 · RKS Radomiak Radom 2 - 1 KS Cracovia · 6.406.09.26 · KS Cracovia 0 - 1 Gornik Zabrze · 7.113.09.26 · Wisla Plock 3 - 1 KS Cracovia · 6.019.09.26 · GKS Katowice 3 - 2 KS Cracovia · 6.110.10.26 · KS Cracovia 3 - 1 Zaglebie Lubin · 7.417.10.26 · KS Cracovia 1 - 1 Legia Warshaw · 7.124.10.26 · Piast Gliwice 3 - 1 KS Cracovia · 6.730.10.26 · KS Cracovia 1 - 2 LKP Motor Lublin · 7.27.27.8

90 dakika başına profil27 maç · 2.074 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.50, Kilit pas 1.00, Çalım 0.60, Pas isabeti 89%, Kazanılan ikili 61%, Top kazanma 3.53, Aldırdığı faul 1.63Şut: 0.50Kilit pas: 1.00Çalım: 0.60Pas isabeti: 89%Kazanılan ikili: 61%Top kazanma: 3.53Aldırdığı faul: 1.63Şut0.50Kilit pas1.00Çalım0.60Pas isabeti89%Kazanılan ikili61%Top kazanma3.53Aldırdığı faul1.63
90 dakika başına profil
Şut0.50
Kilit pas1.00
Çalım0.60
Pas isabeti89%
Kazanılan ikili61%
Top kazanma3.53
Aldırdığı faul1.63
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 0, Asist 1; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7614.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · Sonradan: 8'19.04.26 · Sonradan: 19'25.04.26 · İlk 11: 81'03.05.26 · İlk 11: 45'16.05.26 · Sonradan: 23'25.07.26 · İlk 11: 90'03.08.26 · İlk 11: 90'09.08.26 · İlk 11: 90'16.08.26 · İlk 11: 90'21.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 90'19.09.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'24.10.26 · İlk 11: 89'30.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler27 maç · 2.074 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (1)90 dk’da 0.50
  • Başarılı çalım3 / 7

Pas

  • Kilit pas590 dk’da 1.00
  • Pas isabeti89%1.155 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme34 · 22
  • Kazanılan ikili mücadele103 / 169
  • Aldırdığı faul2390 dk’da 1.63

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026EkstraklasaKS Cracovia13001.16900
2025EkstraklasaKS Cracovia140090540
2024Lig 2SM Caen25012.07230
2023Coupe de FranceSM Caen1009000
Toplam53014.23670

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım