FC LNZ CherkasyDefans
Bohdan Slyubyk
- Forma numarası
- 92
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier League
4Maç3 kez ilk 11
211Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.54
Gol + asist0
Maç başına dakika69
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 19 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.3G03.10.25 · FC Kolos Kovalivka 0 - 2 Ruh Lviv · Puan 7.36.6M08.11.25 · FC Veres Rivne 1 - 0 Ruh Lviv · Puan 6.66.2G23.11.25 · Ruh Lviv 4 - 2 FK Kudrivka · Puan 6.26.4G30.11.25 · FC Oleksandriya 0 - 1 Ruh Lviv · Puan 6.47.0G07.12.25 · Ruh Lviv 1 - 0 FC Polissya Zhytomyr · Puan 7.06.5M15.02.26 · FK Pardubice 0 - 2 FK Jablonec · Puan 6.56.1G12.09.26 · FC LNZ Cherkasy 3 - 1 FC Obolon-Brovar Kyiv · Puan 6.1–G11.10.26 · FC LNZ Cherkasy 2 - 1 FK Kudrivka6.5G18.10.26 · Kryvbas Kryvyi Rih 0 - 3 FC LNZ Cherkasy · Puan 6.56.3B24.10.26 · FC Leviy Bereg 0 - 0 FC LNZ Cherkasy · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil9 maç · 595 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.57 |
| Kilit pas | 0.31 |
| Çalım | 0.32 |
| Pas isabeti | 82% |
| Kazanılan ikili | 38% |
| Top kazanma | 2.27 |
| Aldırdığı faul | 0.63 |
Son maçları
- Premier LeagueFC Leviy Bereg0FC LNZ Cherkasy090' İlk 116.3
- Premier LeagueKryvbas Kryvyi Rih0FC LNZ Cherkasy390' İlk 116.5
- Premier LeagueFC LNZ Cherkasy2FK Kudrivka18' Sonradan
- Premier LeagueFC LNZ Cherkasy3FC Obolon-Brovar Kyiv123' İlk 116.1
- 1. LigaFK Pardubice0FK Jablonec224' Sonradan6.5
- Premier LeagueRuh Lviv1FC Polissya Zhytomyr0Sarı kart 190' İlk 117.0
- Premier LeagueFC Oleksandriya0Ruh Lviv1Sarı kart 190' İlk 116.4
- Premier LeagueRuh Lviv4FK Kudrivka290' İlk 116.2
- Premier LeagueFC Veres Rivne1Ruh Lviv090' İlk 116.6
- Premier LeagueFC Kolos Kovalivka0Ruh Lviv290' İlk 117.3
- Premier LeagueRuh Lviv1Dinamo Kiev590' İlk 116.0
- Premier LeagueRuh Lviv2SC Poltava190' İlk 116.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 19 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler9 maç · 595 dk
Hücum
- Şut (isabetli)2 (1)90 dk’da 0.57
- Başarılı çalım2 / 2
Pas
- Kilit pas190 dk’da 0.31
- Pas isabeti82%200 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme8 · 7
- Kazanılan ikili mücadele20 / 53
- Aldırdığı faul490 dk’da 0.63
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LeagueFC LNZ Cherkasy | 4 | 0 | 0 | 211 | 0 | 0 |
| 2025 | 1. LigaFK Pardubice | 1 | 0 | 0 | 24 | 0 | 0 |
| Premier LeagueRuh Lviv | 7 | 0 | 0 | 630 | 2 | 0 | |
| 2024 | Premier LeagueRuh Lviv | 7 | 0 | 0 | 630 | 0 | 0 |
| Toplam | 19 | 0 | 0 | 1.495 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- Ruh LvivŞu an#92
- FK PardubiceŞu an#92
- FC LNZ CherkasyŞu an#92
