Peterborough UnitedOrta saha
Bolu Shofowoke
- Forma numarası
- 46
Orta saha
Sezon 2026EFL Trophy · Lig 1
12Maç9 kez ilk 11
796Dakika
0Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.41
Gol + asist1
Maç başına dakika69
90 dakikada gol + asist0.13
Sayılar arşivimizdeki 25 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4M19.09.26 · Peterborough United 0 - 2 Doncaster Rovers · Puan 6.46.4G22.09.26 · Peterborough United 3 - 1 Colchester United · Puan 6.45.8M26.09.26 · Stockport County 1 - 0 Peterborough United · Puan 5.87.1G06.10.26 · Peterborough United 4 - 1 Ipswich Town U21 · Puan 7.17.8G10.10.26 · Leicester City 1 - 3 Peterborough United · Puan 7.86.5B17.10.26 · Peterborough United 2 - 2 Burton Albion · Puan 6.5–M20.10.26 · Huddersfield Town 4 - 1 Peterborough United6.0B24.10.26 · Bromley 1 - 1 Peterborough United · Puan 6.05.9M27.10.26 · Bradford City 2 - 0 Peterborough United · Puan 5.95.8M31.10.26 · Peterborough United 0 - 2 Luton · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil20 maç · 1.250 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.34 |
| Kilit pas | 1.75 |
| Çalım | 2.10 |
| Pas isabeti | 77% |
| Kazanılan ikili | 37% |
| Top kazanma | 1.91 |
| Aldırdığı faul | 1.37 |
Son maçları
- Lig 1Peterborough United0Luton290' İlk 115.8
- EFL KupasıBradford City2Peterborough United033' Sonradan5.9
- Lig 1Bromley1Peterborough United180' İlk 116.0
- Lig 1Huddersfield Town4Peterborough United145' İlk 11
- League OnePeterborough United2Burton Albion282' İlk 116.5
- League OneLeicester City1Peterborough United3AAsist 167' İlk 117.8
- EFL TrophyPeterborough United4Ipswich Town U21156' İlk 117.1
- League OneStockport County1Peterborough United079' İlk 115.8
- EFL TrophyPeterborough United3Colchester United167' İlk 116.4
- League OnePeterborough United0Doncaster Rovers290' İlk 116.4
- League OneMilton Keynes Dons1Peterborough United157' İlk 116.5
- League OnePeterborough United1Sheffield Wednesday290' İlk 115.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.250 dk
Hücum
- Şut (isabetli)9 (4)90 dk’da 1.34
- Başarılı çalım20 / 50
Pas
- Kilit pas1890 dk’da 1.75
- Pas isabeti77%210 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme18 · 2
- Kazanılan ikili mücadele54 / 145
- Aldırdığı faul1390 dk’da 1.37
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EFL TrophyPeterborough United | 2 | 0 | 0 | 123 | 0 | 0 |
| Lig 1Peterborough United | 10 | 0 | 1 | 673 | 0 | 0 | |
| 2025 | Lig 1Peterborough United | 8 | 0 | 1 | 454 | 0 | 0 |
| 2024 | Lig 1Peterborough United | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Toplam | 21 | 0 | 2 | 1.251 | 0 | 0 | |
Kulüpler
- Peterborough UnitedŞu an#46