ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
St. GallenOrta saha

Behar Neziri

Forma numarası
66
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Süper Lig

3Maç0 kez ilk 11
62Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.00
Gol + asist1
Maç başına dakika69
90 dakikada gol + asist0.13

Sayılar arşivimizdeki 20 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.1M28.10.25 · FC Sion 3 - 2 St. Gallen · Puan 7.18.5M09.11.25 · St. Gallen 1 - 4 BSC Young Boys · Puan 8.57.5G23.11.25 · St. Gallen 1 - 0 Lausanne Sport · Puan 7.56.4B30.11.25 · FC Basel 0 - 0 St. Gallen · Puan 6.46.4M06.12.25 · St. Gallen 1 - 2 Zurich · Puan 6.47.6G13.12.25 · FC Thun 1898 0 - 2 St. Gallen · Puan 7.67.2G16.12.25 · St. Gallen 3 - 1 FC Sion · Puan 7.2–G06.09.26 · Servette FC 0 - 2 St. Gallen6.0M12.09.26 · St. Gallen 0 - 3 FC Sion · Puan 6.06.3G11.10.26 · St. Gallen 1 - 0 Lausanne Sport · Puan 6.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FC Thun 1898 6.7, BSC Young Boys 6.9, Grasshopper 7.7, FC Sion 7.1, BSC Young Boys 8.5, Lausanne Sport 7.5, FC Basel 6.4, Zurich 6.4, FC Thun 1898 7.6, FC Sion 7.2, FC Sion 6.0, Lausanne Sport 6.3ort. 7.0204.10.25 · St. Gallen 1 - 2 FC Thun 1898 · 6.719.10.25 · BSC Young Boys 1 - 2 St. Gallen · 6.925.10.25 · St. Gallen 5 - 0 Grasshopper · 7.728.10.25 · FC Sion 3 - 2 St. Gallen · 7.109.11.25 · St. Gallen 1 - 4 BSC Young Boys · 8.523.11.25 · St. Gallen 1 - 0 Lausanne Sport · 7.530.11.25 · FC Basel 0 - 0 St. Gallen · 6.406.12.25 · St. Gallen 1 - 2 Zurich · 6.413.12.25 · FC Thun 1898 0 - 2 St. Gallen · 7.616.12.25 · St. Gallen 3 - 1 FC Sion · 7.212.09.26 · St. Gallen 0 - 3 FC Sion · 6.011.10.26 · St. Gallen 1 - 0 Lausanne Sport · 6.36.38.5

90 dakika başına profil9 maç · 601 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 2.19, Pas isabeti 66%, Kazanılan ikili 54%, Top kazanma 6.01, Aldırdığı faul 1.60Kilit pas: 2.19Pas isabeti: 66%Kazanılan ikili: 54%Top kazanma: 6.01Aldırdığı faul: 1.60Kilit pas2.19Pas isabeti66%Kazanılan ikili54%Top kazanma6.01Aldırdığı faul1.60
90 dakika başına profil
Kilit pas2.19
Pas isabeti66%
Kazanılan ikili54%
Top kazanma6.01
Aldırdığı faul1.60
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8026.07.25 · İlk 11: 90'02.08.25 · İlk 11: 90'09.08.25 · İlk 11: 90'24.08.25 · İlk 11: 90'31.08.25 · İlk 11: 90'13.09.25 · İlk 11: 90'27.09.25 · İlk 11: 90'04.10.25 · İlk 11: 90'19.10.25 · İlk 11: 90'25.10.25 · İlk 11: 90'28.10.25 · İlk 11: 90'09.11.25 · İlk 11: 90'23.11.25 · İlk 11: 90'30.11.25 · İlk 11: 90'06.12.25 · İlk 11: 90'13.12.25 · İlk 11: 90'16.12.25 · İlk 11: 89'06.09.26 · Sonradan: 13'12.09.26 · Sonradan: 30'11.10.26 · Sonradan: 19'

Ayrıntılı istatistikler9 maç · 601 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)1 (1)
  • Başarılı çalım2 / 2

Pas

  • Kilit pas790 dk’da 2.19
  • Pas isabeti66%192 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme18 · 18
  • Kazanılan ikili mücadele38 / 71
  • Aldırdığı faul890 dk’da 1.60

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Süper LigSt. Gallen3006200
2025Süper LigSt. Gallen17011.52960
Toplam20011.59160

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım