ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Falkirk FCOrta saha

Ben Krauhaus

Forma numarası
28
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026İskoç Premiership

9Maç9 kez ilk 11
628Dakika
2Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.79
Gol + asist2
Maç başına dakika64
90 dakikada gol + asist0.28

Sayılar arşivimizdeki 45 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–G02.05.26 · Bromley 3 - 1 Walsall5.9B09.08.26 · FC Motherwell 0 - 0 Falkirk FC · Puan 5.96.0M29.08.26 · Celtic FC 2 - 1 Falkirk FC · Puan 6.07.4M02.09.26 · Falkirk FC 1 - 2 Glasgow Rangers · Puan 7.46.4B05.09.26 · Dundee United 1 - 1 Falkirk FC · Puan 6.47.7G15.09.26 · Falkirk FC 2 - 1 Hearts of Midlothian FC · Puan 7.77.6B19.09.26 · St. Johnstone FC 1 - 1 Falkirk FC · Puan 7.66.4M10.10.26 · Falkirk FC 1 - 2 FC Dundee · Puan 6.46.4G17.10.26 · Hibernian Edinburgh FC 1 - 2 Falkirk FC · Puan 6.47.3G28.10.26 · FC Aberdeen 0 - 1 Falkirk FC · Puan 7.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Milton Keynes Dons 6.3, Cambridge United 6.5, Salford City 6.5, FC Motherwell 5.9, Celtic FC 6.0, Glasgow Rangers 7.4, Dundee United 6.4, Hearts of Midlothian FC 7.7, St. Johnstone FC 7.6, FC Dundee 6.4, Hibernian Edinburgh FC 6.4, FC Aberdeen 7.3ort. 6.7011.04.26 · Milton Keynes Dons 2 - 1 Bromley · 6.316.04.26 · Bromley 0 - 0 Cambridge United · 6.523.04.26 · Salford City 2 - 0 Bromley · 6.509.08.26 · FC Motherwell 0 - 0 Falkirk FC · 5.929.08.26 · Celtic FC 2 - 1 Falkirk FC · 6.002.09.26 · Falkirk FC 1 - 2 Glasgow Rangers · 7.405.09.26 · Dundee United 1 - 1 Falkirk FC · 6.415.09.26 · Falkirk FC 2 - 1 Hearts of Midlothian FC · 7.719.09.26 · St. Johnstone FC 1 - 1 Falkirk FC · 7.610.10.26 · Falkirk FC 1 - 2 FC Dundee · 6.417.10.26 · Hibernian Edinburgh FC 1 - 2 Falkirk FC · 6.428.10.26 · FC Aberdeen 0 - 1 Falkirk FC · 7.37.37.7

90 dakika başına profil34 maç · 2.133 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.96, Kilit pas 1.90, Çalım 1.85, Pas isabeti 76%, Kazanılan ikili 44%, Top kazanma 3.13, Aldırdığı faul 1.77Şut: 1.96Kilit pas: 1.90Çalım: 1.85Pas isabeti: 76%Kazanılan ikili: 44%Top kazanma: 3.13Aldırdığı faul: 1.77Şut1.96Kilit pas1.90Çalım1.85Pas isabeti76%Kazanılan ikili44%Top kazanma3.13Aldırdığı faul1.77
90 dakika başına profil
Şut1.96
Kilit pas1.90
Çalım1.85
Pas isabeti76%
Kazanılan ikili44%
Top kazanma3.13
Aldırdığı faul1.77
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 1, Asist 2; 2026: Gol 2, Asist 02025 · Gol: 12025 · Asist: 22026 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5831.01.26 · Sonradan: 20'17.02.26 · İlk 11: 60'21.02.26 · İlk 11: 61'03.03.26 · Sonradan: 25'07.03.26 · İlk 11: 89'17.03.26 · İlk 11: 57'07.04.26 · Sonradan: 8'11.04.26 · Sonradan: 45'16.04.26 · İlk 11: 84'23.04.26 · İlk 11: 70'02.05.26 · Sonradan: 11'09.08.26 · İlk 11: 89'29.08.26 · İlk 11: 78'02.09.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 65'15.09.26 · İlk 11: 57'19.09.26 · İlk 11: 89'10.10.26 · İlk 11: 70'17.10.26 · İlk 11: 65'28.10.26 · İlk 11: 25'

Ayrıntılı istatistikler34 maç · 2.133 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)19 (8)90 dk’da 1.96
  • Başarılı çalım18 / 40

Pas

  • Kilit pas2090 dk’da 1.90
  • Pas isabeti76%450 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme44 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele121 / 273
  • Aldırdığı faul3390 dk’da 1.77

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026İskoç PremiershipFalkirk FC92062830
2025EFL TrophyBromley20018000
Lig 2Bromley34121.93350
Toplam45322.74180

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım