Charlton AthleticDefans
Billy Koumetio
- Forma numarası
- 12
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Championship
6Maç6 kez ilk 11
540Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.41
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 48 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.0M12.05.26 · FC Kilmarnock 3 - 1 FC Dundee · Puan 6.06.9G17.05.26 · FC Dundee 3 - 2 FC Aberdeen · Puan 6.96.5G15.08.26 · Charlton Athletic 2 - 1 Derby County · Puan 6.56.5G22.08.26 · West Ham United 1 - 2 Charlton Athletic · Puan 6.56.1B10.10.26 · Charlton Athletic 1 - 1 Bristol City · Puan 6.17.1B13.10.26 · Burnley 2 - 2 Charlton Athletic · Puan 7.16.1M17.10.26 · Watford 2 - 0 Charlton Athletic · Puan 6.16.1M24.10.26 · Charlton Athletic 1 - 3 Norwich City · Puan 6.16.7M31.10.26 · Middlesbrough 3 - 0 Charlton Athletic · Puan 6.76.1M03.11.26 · Charlton Athletic 0 - 1 Bolton Wanderers · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil22 maç · 1.685 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.69 |
| Kilit pas | 0.50 |
| Çalım | 0.80 |
| Pas isabeti | 77% |
| Kazanılan ikili | 73% |
| Top kazanma | 4.74 |
| Aldırdığı faul | 1.29 |
Son maçları
- ChampionshipCharlton Athletic0Bolton Wanderers190' İlk 116.1
- ChampionshipMiddlesbrough3Charlton Athletic090' İlk 116.7
- ChampionshipCharlton Athletic1Norwich City390' İlk 116.1
- ChampionshipWatford2Charlton Athletic090' İlk 116.1
- ChampionshipBurnley2Charlton Athletic290' İlk 117.1
- ChampionshipCharlton Athletic1Bristol City1Sarı kart 190' İlk 116.1
- ChampionshipWest Ham United1Charlton Athletic290' İlk 116.5
- ChampionshipCharlton Athletic2Derby County190' İlk 116.5
- İskoç PremiershipFC Dundee3FC Aberdeen290' İlk 116.9
- İskoç PremiershipFC Kilmarnock3FC Dundee190' İlk 116.0
- İskoç PremiershipFC Dundee3Livingston FC0Sarı kart 122' Sonradan5.9
- İskoç PremiershipFC Dundee1St Mirren FC010' Sonradan
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.685 dk
Hücum
- Şut (isabetli)19 (4)90 dk’da 1.69
- Başarılı çalım4 / 5
Pas
- Kilit pas290 dk’da 0.50
- Pas isabeti77%793 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme16 · 20
- Kazanılan ikili mücadele132 / 182
- Aldırdığı faul1390 dk’da 1.29
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ChampionshipCharlton Athletic | 6 | 0 | 0 | 540 | 1 | 0 |
| 2025 | İskoç PremiershipFC Dundee | 21 | 0 | 0 | 1.276 | 1 | 0 |
| 2024 | İskoç PremiershipFC Dundee | 19 | 0 | 0 | 1.225 | 3 | 0 |
| Toplam | 46 | 0 | 0 | 3.041 | 5 | 0 | |
Kulüpler
- Charlton AthleticŞu an#12
- FC DundeeŞu an#20
