ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
TrabzonsporOrta saha

Benjamin Bouchouari

Forma numarası
6
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Süper Lig · UEFA Konferans Ligi

3Maç2 kez ilk 11
189Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.80
Gol + asist0
Maç başına dakika56
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 47 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–B11.04.26 · Alanyaspor 1 - 1 Trabzonspor–B19.04.26 · Trabzonspor 1 - 1 Rams Başakşehir6.4M27.04.26 · Konyaspor 2 - 1 Trabzonspor · Puan 6.46.3B02.05.26 · Trabzonspor 1 - 1 Göztepe · Puan 6.37.6G09.05.26 · Beşiktaş 1 - 2 Trabzonspor · Puan 7.66.2M17.05.26 · Trabzonspor 0 - 3 Gençlerbirliği · Puan 6.27.2B15.08.26 · Kasımpaşa 1 - 1 Trabzonspor · Puan 7.2–G23.08.26 · Trabzonspor 2 - 1 Rams Başakşehir7.5G15.10.26 · KuPS 2 - 4 Trabzonspor · Puan 7.56.4G22.10.26 · Trabzonspor 2 - 0 Hearts of Midlothian FC · Puan 6.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Galatasaray 4.6, Konyaspor 7.1, Beşiktaş 6.7, Gençlerbirliği 6.6, Fatih Karagümrük SK 7.3, Konyaspor 6.4, Göztepe 6.3, Beşiktaş 7.6, Gençlerbirliği 6.2, Kasımpaşa 7.2, KuPS 7.5, Hearts of Midlothian FC 6.4ort. 6.6601.11.25 · Galatasaray 0 - 0 Trabzonspor · 4.629.11.25 · Trabzonspor 3 - 1 Konyaspor · 7.114.12.25 · Trabzonspor 3 - 3 Beşiktaş · 6.722.12.25 · Gençlerbirliği 4 - 3 Trabzonspor · 6.627.02.26 · Trabzonspor 3 - 1 Fatih Karagümrük SK · 7.327.04.26 · Konyaspor 2 - 1 Trabzonspor · 6.402.05.26 · Trabzonspor 1 - 1 Göztepe · 6.309.05.26 · Beşiktaş 1 - 2 Trabzonspor · 7.617.05.26 · Trabzonspor 0 - 3 Gençlerbirliği · 6.215.08.26 · Kasımpaşa 1 - 1 Trabzonspor · 7.215.10.26 · KuPS 2 - 4 Trabzonspor · 7.522.10.26 · Trabzonspor 2 - 0 Hearts of Midlothian FC · 6.46.47.6

90 dakika başına profil17 maç · 763 dk

90 dakika başına profil: Çalım 1.31, Pas isabeti 90%, Kazanılan ikili 54%, Top kazanma 3.29, Aldırdığı faul 2.37Çalım: 1.31Pas isabeti: 90%Kazanılan ikili: 54%Top kazanma: 3.29Aldırdığı faul: 2.37Çalım1.31Pas isabeti90%Kazanılan ikili54%Top kazanma3.29Aldırdığı faul2.37
90 dakika başına profil
Çalım1.31
Pas isabeti90%
Kazanılan ikili54%
Top kazanma3.29
Aldırdığı faul2.37
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4325.10.25 · Sonradan: 18'01.11.25 · Sonradan: 7'29.11.25 · İlk 11: 72'14.12.25 · Sonradan: 20'22.12.25 · İlk 11: 90'18.01.26 · Sonradan: 9'22.02.26 · Sonradan: 11'27.02.26 · İlk 11: 45'18.03.26 · Sonradan: 11'04.04.26 · Sonradan: 11'11.04.26 · Sonradan: 10'19.04.26 · Sonradan: 1'27.04.26 · Sonradan: 45'02.05.26 · İlk 11: 69'09.05.26 · İlk 11: 90'17.05.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · İlk 11: 90'23.08.26 · Sonradan: 9'15.10.26 · İlk 11: 90'22.10.26 · İlk 11: 70'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 763 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (3)
  • Başarılı çalım6 / 11

Pas

  • Kilit pas9
  • Pas isabeti90%441 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme18 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele45 / 84
  • Aldırdığı faul1790 dk’da 2.37

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Süper LigTrabzonspor2009900
UEFA Konferans LigiTrabzonspor1009000
2025Süper LigTrabzonspor170062711
2024Coupe de FranceAS Saint-Étienne1003500
Lig 1AS Saint-Étienne25101.78360
Toplam46102.63471

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım