FC LNZ CherkasyOrta saha
Adam Yakubu
- Forma numarası
- 8
Orta saha
Sezon 2026Premier League
6Maç5 kez ilk 11
384Dakika
0Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.39
Gol + asist1
Maç başına dakika65
90 dakikada gol + asist0.14
Sayılar arşivimizdeki 23 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.0B07.12.25 · AS Trencín 0 - 0 FC Tatran Presov · Puan 7.07.0B13.12.25 · MFK Ružomberok 0 - 0 AS Trencín · Puan 7.05.9G13.05.26 · FC LNZ Cherkasy 2 - 0 SC Poltava · Puan 5.96.2M18.05.26 · FK Kudrivka 1 - 0 FC LNZ Cherkasy · Puan 6.26.2B03.08.26 · FSC Bukovyna Chernivtsi 0 - 0 FC LNZ Cherkasy · Puan 6.25.9M30.08.26 · FC LNZ Cherkasy 0 - 1 FC Veres Rivne · Puan 5.96.8G12.09.26 · FC LNZ Cherkasy 3 - 1 FC Obolon-Brovar Kyiv · Puan 6.86.7G11.10.26 · FC LNZ Cherkasy 2 - 1 FK Kudrivka · Puan 6.76.2G18.10.26 · Kryvbas Kryvyi Rih 0 - 3 FC LNZ Cherkasy · Puan 6.26.0B24.10.26 · FC Leviy Bereg 0 - 0 FC LNZ Cherkasy · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil12 maç · 825 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.91 |
| Kilit pas | 0.40 |
| Çalım | 1.10 |
| Pas isabeti | 85% |
| Kazanılan ikili | 61% |
| Top kazanma | 2.08 |
| Aldırdığı faul | 0.86 |
Son maçları
- Premier LeagueFC Leviy Bereg0FC LNZ Cherkasy090' İlk 116.0
- Premier LeagueKryvbas Kryvyi Rih0FC LNZ Cherkasy387' İlk 116.2
- Premier LeagueFC LNZ Cherkasy2FK Kudrivka148' Sonradan6.7
- Premier LeagueFC LNZ Cherkasy3FC Obolon-Brovar Kyiv1AAsist 160' İlk 116.8
- Premier LeagueFC LNZ Cherkasy0FC Veres Rivne131' İlk 115.9
- Premier LeagueFSC Bukovyna Chernivtsi0FC LNZ Cherkasy068' İlk 116.2
- Premier LeagueFK Kudrivka1FC LNZ Cherkasy066' İlk 116.2
- Premier LeagueFC LNZ Cherkasy2SC Poltava015' Sonradan5.9
- 1. LigMFK Ružomberok0AS Trencín0Sarı kart 190' İlk 117.0
- 1. LigAS Trencín0FC Tatran Presov090' İlk 117.0
- 1. LigŽilina4AS Trencín190' İlk 116.8
- 1. LigAS Trencín2FC Kosice090' İlk 118.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler12 maç · 825 dk
Hücum
- Şut (isabetli)7 (3)90 dk’da 0.91
- Başarılı çalım9 / 11
Pas
- Kilit pas290 dk’da 0.40
- Pas isabeti85%321 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme9 · 8
- Kazanılan ikili mücadele41 / 67
- Aldırdığı faul790 dk’da 0.86
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LeagueFC LNZ Cherkasy | 6 | 0 | 1 | 384 | 0 | 0 |
| 2025 | 1. LigAS Trencín | 8 | 0 | 0 | 675 | 2 | 0 |
| Premier LeagueFC LNZ Cherkasy | 2 | 0 | 0 | 81 | 0 | 0 | |
| 2024 | 1. LigAS Trencín | 7 | 0 | 0 | 306 | 2 | 0 |
| Toplam | 23 | 0 | 1 | 1.446 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- AS TrencínŞu an#8
- FC LNZ CherkasyŞu an#8