Crewe AlexandraForvet
Adrien Thibaut
- Forma numarası
- 29
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026EFL Trophy · Lig 2
14Maç7 kez ilk 11
472Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.13
Gol + asist1
Maç başına dakika42
90 dakikada gol + asist0.21
Sayılar arşivimizdeki 62 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3B19.09.26 · Crewe Alexandra 1 - 1 Shrewsbury Town · Puan 6.36.7G22.09.26 · Crewe Alexandra 4 - 1 Aston Villa U21 · Puan 6.75.7B26.09.26 · Rotherham United 1 - 1 Crewe Alexandra · Puan 5.75.8G03.10.26 · Crewe Alexandra 3 - 1 Bristol Rovers · Puan 5.86.4B06.10.26 · Blackpool 2 - 2 Crewe Alexandra · Puan 6.46.2G10.10.26 · Swindon Town 0 - 1 Crewe Alexandra · Puan 6.26.4G17.10.26 · Crewe Alexandra 3 - 2 Rochdale · Puan 6.4–M20.10.26 · Exeter City 2 - 0 Crewe Alexandra5.9M24.10.26 · Chesterfield FC 5 - 1 Crewe Alexandra · Puan 5.95.8B31.10.26 · Crewe Alexandra 1 - 1 Barnet FC · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil37 maç · 1.273 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.50 |
| Kilit pas | 1.53 |
| Çalım | 1.44 |
| Pas isabeti | 65% |
| Kazanılan ikili | 42% |
| Top kazanma | 2.55 |
| Aldırdığı faul | 3.96 |
Son maçları
- Lig 2Crewe Alexandra1Barnet FC126' İlk 115.8
- Lig 2Chesterfield FC5Crewe Alexandra127' Sonradan5.9
- League TwoExeter City2Crewe Alexandra011' İlk 11
- League TwoCrewe Alexandra3Rochdale215' İlk 116.4
- League TwoSwindon Town0Crewe Alexandra159' İlk 116.2
- EFL TrophyBlackpool2Crewe Alexandra2Sarı kart 145' Sonradan6.4
- League TwoCrewe Alexandra3Bristol Rovers181' İlk 115.8
- League TwoRotherham United1Crewe Alexandra173' İlk 115.7
- EFL TrophyCrewe Alexandra4Aston Villa U211Gol 160' İlk 116.7
- League TwoCrewe Alexandra1Shrewsbury Town124' Sonradan6.3
- League TwoColchester United1Crewe Alexandra136' Sonradan5.9
- League TwoCrewe Alexandra1York City FC128' Sonradan6.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler37 maç · 1.273 dk
Hücum
- Şut (isabetli)15 (8)90 dk’da 2.50
- Başarılı çalım5 / 20
Pas
- Kilit pas690 dk’da 1.53
- Pas isabeti65%138 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme11 · 1
- Kazanılan ikili mücadele83 / 197
- Aldırdığı faul4690 dk’da 3.96
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EFL TrophyCrewe Alexandra | 2 | 1 | 0 | 105 | 1 | 0 |
| Lig 2Crewe Alexandra | 12 | 0 | 0 | 367 | 0 | 0 | |
| 2025 | EFL TrophyCrewe Alexandra | 2 | 2 | 0 | 126 | 0 | 0 |
| Lig 2Crewe Alexandra | 24 | 2 | 2 | 726 | 2 | 1 | |
| 2024 | EFL TrophyCrewe Alexandra | 3 | 1 | 1 | 138 | 0 | 0 |
| Lig 2Crewe Alexandra | 18 | 1 | 1 | 720 | 4 | 0 | |
| Toplam | 61 | 7 | 4 | 2.182 | 7 | 1 | |
Kulüpler
- Crewe AlexandraŞu an#29
